İzocam’ın başarılı bayi ve müşterileri Berlin’i keşfedecek.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

01.08.2014
İzocam’ın başarılı bayi ve müşterileri Berlin’i keşfedecek.

Bayi ve müsterileri için her yil farkli kampanyalarla sürprizler hazirlayarak
Dünya’nin en keyifli ülke ve sehirlerini yakindan görme firsati sunmaya devam eden Izocam, basarili bayilerini Berlin’de agirlayacak.


Izocam her yil oldugu gibi bu yil da bayi ve müsterilerini unutmuyor. Dünya’nin önde gelen sehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, dogal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkâni taniyan Izocam, bayi ve müsterileri ile bu yil Berlin’i ziyaret edecek.

Kampanyaya dahil ürünlerde, Agustos – Eylül – Ekim – Kasim 2014 döneminde belirlenen hedefe ulasan Izocam bayi ve müsterileri, 13-16 Mart 2015 tarihleri arasinda Berlin’e yapilacak 3 gece 4 günlük seyahat programina katilacak. Uluslararasi mimari, güzel sanatlar ve sahne sanatlari alanlarinda Avrupa´nin kültür baskenti olarak bilinen Berlin’in kafeleri, eglence hayati, tarihi, mimarisi ve dogal güzelliklerini kesfedecek olan Izocam bayi ve müsterileri Herta Berlin – Schalke 04 maçini da izleme sansini yakalayacak.  

İzocam’ın başarılı bayi ve müşterileri Berlin’i keşfedecek.