İzocam´dan çatı yalıtımına özel sistem "Roofmix"

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.04.2012
İzocam´dan çatı yalıtımına özel sistem "Roofmix"

Ürünleri ile her türlü yalitim ihtiyacina cevap veren Izocam, son olarak çati sistemlerinde gelistirdigi bütünlestirici teknolojisi ile ön plana çikiyor. Düz çatilar için farkli üretici ve tedarikçiler araciligiyla ayri ayri ve çok alternatifli olarak sunulan ürünler yerine, bütünlesik sistem ve detay çözümleri gelistiren Izocam, yatirimcilarin ve tasarimcilarin beklentisini karsiliyor.

“Roofmix” adiyla sunulan sistemin temel elemanlarini, her tür tasiyici sistem çözümüne imkan veren Izocam Tekiz trapezleri, yüksek yalitim özelligi ile deger katan farkli tip ve özelliklerdeki Izocam tasyünü levhalari ve son kat olarak Multiplan isbirligiyle gelistirilen UV ve bitki kökü dayanimli, yüksek elastikiyet Izocam Izoplan TPO ve PVC membranlari olusturuyor.

Özellikle kapsamli ve büyük yatirimlarda, ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sunmak, bakim ihtiyacini azaltmak, sürdürülebilirlige katki saglamak fikriyle olusturulan “Roofmix” farkli kullanim alanlari için farkli çözümler de getiriyor. Bu baglamda düz çatilara yönelik “Roofmix flat”, ses yalitimi gerektiren çatilara yönelik “Roofmix silent”, günes enerjisinden yararlanilan çatilara yönelik “Roofmix solar” ve ekolojik bina çatilarina yönelik “Roofmix eco” sistemleri kullanima sunuluyor.

İzocam´dan çatı yalıtımına özel sistem