İzocam’dan su yalıtımına özel ürün

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.02.2012
İzocam’dan su yalıtımına özel ürün

Yalitimin lider firmasi Izocam, 2012 yilinda da ürün yelpazesini genisletmeye devam ediyor. Izocam Izoplan, su yalitimi uygulamalarina kusursuz bir çözüm sunuyor.

Izocam yeni yalitim ürünleri gelistirerek her türlü yalitim ihtiyacina yanit veriyor. Izocam’in son ürünü ise, su yalitimi uygulamalarinda kullanilmak üzere Multiplan isbirliginde tasarlanip üretilen PVC ve TPO esasli “Izocam Izoplan” oldu.

Izocam Izoplan markali yalitim membranlarinin degisik uygulama alanlarina hitap ediyor. Ürünler; temel ve bahçe teras çati uygulamalarinda “Izocam Izoplan PVC temel”, çati uygulamalarinda “Izocam Izoplan PVC çati” ve “Izocam Izoplan TPO çati” olarak uygulanabiliyor.

Izocam’in en yeni ürünü Izoplan, 1,2 milimetreden 2 milimetreye kadar olan kalinliklari ile farkli özelliklerde üretilebiliyor. Iki farkli renk seçenegi bulunan Izoplan ürünleri, aksesuarlariyla birlikte temelden çatiya su yalitimi konusunda mükemmel bir çözüm sunuyor.

İzocam’dan su yalıtımına özel ürün
İzocam’dan su yalıtımına özel ürün
İzocam’dan su yalıtımına özel ürün