Dış cephe ısı yalıtım sistemleri hakkında merak edilen herşey “www.terrathermmanto.com.tr” de!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.10.2011
Dış cephe ısı yalıtım sistemleri hakkında merak edilen herşey “www.terrathermmanto.com.tr” de!

Izocam - Weber isbirligi ile hazirlanan yeni web sitesi “www.terrathermmanto.com.tr”de dis cephe isi yalitim sistemleri üzerine genis bilgilere yer veriliyor.

Izocam ve Weber ortakliginda sunulan, isi kayip ve kazançlarini yaz-kis yari yariya azaltan terratherm-manto dis cephe isi yalitim sistemleri ve bilesenlerinin detayli olarak anlatildigi web sitesi kullanicilarin ilgisine sunuldu. Degisen kullanici aliskanliklari, teknolojik gelismeler ve farkli kullanici profilleri dikkate alinarak hazirlanan web sitesi, modern ve kullanici-dostu tasariminin yani sira kullanicilara zengin bir içerik de sagliyor.

Hem profesyonellerinin hem de son kullanicilarin ilgi ve ihtiyaçlari göz önünde bulundurularak tasarlanan web sitesinde teknik bilgiler, uygulama detaylari, yalitim malzemeleri, kalinlik önerileri, yönetmelikler, sartnameler, zengin renk ve tekstür seçenekleri gibi pek çok konuda detayli bilgi yer aliyor.

Özellikle mantolama yaptirmayi düsünen son kullanicilar için hazirlanan “Binamizi Mantolamak Istiyoruz” bölümü, kullanicilara izlemeleri gereken adimlari gösteren bir kilavuz niteliginde. Malzeme tüketiminin ve illere göre kalinlik miktarlarinin da hesaplanabildigi sitede kullanicilar egitim basvurusu, fiyat teklifi, proje renklendirme ve termal kamera çekim hizmeti gibi taleplerini kolaylikla iletebiliyorlar. Bunun yanisira “Tekstür ve Renk Seçenekleri” bölümünde özel bir program araciligiyla örnek binalari renklendirebilen kullanicilar tekstür seçeneklerini de karsilastirabiliyorlar.

Izocam ve Weber’in dis cephe isi yalitim sistemlerindeki uzmanligi simdi  www.terrathermmanto.com.tr’nin güçlü teknik altyapisi ve