İzocam, Tekiz ürünlerinde yeni bir “ Sandviç Panel Hattı” yatırımı yapıyor.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.02.2012
İzocam, Tekiz ürünlerinde yeni bir “ Sandviç Panel Hattı” yatırımı yapıyor.

Türkiye’de yalitim sektörünün lideri Izocam, geçtigimiz yil açikladigi yeni yatirimlari hayata geçirmeye devam ediyor. Yatirim planlari arasinda yer alan Gebkim OSB Tesisi’ni Haziran 2011’de hizmete açan Izocam, yine ayni tesiste sandviç panel sektöründe ilk ve öncü konumunu pekistirecek, sektörde yeni ürünlerin yüksek kapasitelerle sunulabilecegi yeni bir sandviç panel hatti yatirimi gerçeklestiriyor.

Izocam, Gebkim OSB’deki Tesisi’ne yillik üretim kapasitesi 4.000.000 m² olan yeni bir panel hatti kuruyor. Bu yatirim için 2010 yilinda Dilovasi Gebkim OSB’de satin alinan 86 dönüm arsa üzerindeki yeni üretim binalari kullaniliyor.

Yaklasik 6.000 m²’lik kapali alana kurulan ve en son teknoloj ile donatilan panel üretim hatti kendi alaninda dünya lideri olan üretici firmalar tarafindan insa ediliyor.

Yeni üretim hattinin Izocam’a verimlilik ve ürün çesitliligi olarak bir çok avantaj saglamasi bekleniyor. Izocam’in Gebkim OSB’de yapilan yeni üretim binasi, ek kapasitelere ve yeni yatirimlara imkan verecek sekilde tasarlaniyor. 2012’nin ikinci yarisinda hizmete açilmasi öngörülen hattin ardindan, Izocam önümüzdeki dönemde de bu tesisinde Izocam Tekiz markali ürünlerinde kapasite artirimlari ve yeni yatirimlarini sürdürecek.

İzocam, Tekiz ürünlerinde yeni bir “ Sandviç Panel Hattı” yatırımı yapıyor.