İzocam, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katılıyor.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.01.2012
İzocam, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katılıyor.

Bu yil üçüncüsü düzenlenen Ulusal Enerji Verimliligi Forumu ve Fuari’na katiliyoruz. 12-13 Ocak 2012 tarihleri arasinda WOW Convention Center’da organize edilen fuarda yalitim ve enerji tasarrufu iliskisine dikkat çekiyoruz.

Fuar’daki oturum ve panellerde; Illerde Enerji Verimliligi, Enerji ve Çevre Teknolojileri, Aydinlatma ve LED Teknolojileri, Binalarda Enerji Verimliligi, Enerji Verimli Ürün Teknolojileri, Yerinden Üretim ve Yenilenebilir Enerjiler, Sanayi ve Enerji Çevrim Sektörü, Ulasim ve Sehir Planlama, Iklim Degisikligi ve Enerji Verimliligi, Enerji Verimliliginin Emisyon Azaltimina Etkileri, Atik Teknolojileri ve Karbon Ticareti gibi konular ele aliniyor.

Izocam da, 12-13 Ocak 2012 tarihleri arasinda WOW Convention Center’da organize edilen fuarda, basta enerji verimliligine yönelik olmak üzere Yapi Sektörü’ne yönelik tüm ürünlerini sergiliyor. Izocam Optimum Sistem, Terratherm Manto, Camyünü Endüstriyel Yapi Levhalari, Izocam Camyünü Konfor, Izocam Camyünü ve Tasyünü Kalibel, Izocam Tekiz Çati Cephe Sistemleri fuarda ön plana çikan ürün ve ürün gruplarini olusturuyor.

Sosyal sorumluluk bilincinden hareketle her platformda yalitimda kalinligin önemi ve enerji tasarrufuna katkilarini vurgulayan Izocam, UEVF’de yalitim kalinliginin önemine de dikkat çekiyor. Standa yerlestirilecek görseller ile yalitim kalinligi arttikça enerjiden ne ölçüde tasarruf edilecegi gözler önüne seriliyor. Kalin yalitim ile BEP çizelgesinde nasil yukari çikilabilecegi de yine standda bulunan görseller yardimi ile ziyaretçilere aktariliyor. Ülkemizde yalitim kalinliklarinin yetersiz oldugunu sik sik gündeme tasiyan Izocam, konu ile ilgili güncel bilgileri fuarda sektör temsilcileri ile paylasiyor.

Izocam standinda, yalitimin küresel isinmaya karsi olumlu etkileri, temiz bir dünya için yalitim malzemelerinin bilinçli kullanimi ile ilgili detayli bilgilendirmeler yapiliyor. UEVF boyunca, profesyonel mimar ve mühendis teknik kadro tarafindan Izocam standinda ziyaretçilere yalitim konusunda bilgiler aktariliyor.

Enerji Verimliligi’nin tüm konularinin ele alindigi, yogun ilgi gören oturumlar ve panellerin düzenlendigi UEVF; kamu, özel sektör ve akademik çevreyi bulusturma özelligi ile de öne çikan fuarlar arasinda yer aliyor.

Apollon Salonu Stand B11