İzocam Okul Sektör Fuarı’nda Öğrencilere ürünlerini Tanıttı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

03.06.2014
İzocam Okul Sektör Fuarı’nda Öğrencilere ürünlerini Tanıttı

ISOV Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin sektörle isbirligi içerisinde yürütülen ve bu yil 3-4 Haziran tarihleri arasinda 7.’sini düzenledigi ITEM ISOV Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Sektör Fuarina katilan Izocam, 2 gün boyunca kendisine ayrilan stantta ürünlerini sergileyerek fuari ziyaret eden ögrencilere sektördeki yenilikler ve pratikler ile ilgili bilgiler aktardi.

Her yil gerçeklestirilen fuarin açilis konusmasini Sisli Kaymakami Sayin Salih Isik yapti. Sektörden 17 firmanin katildigi fuari çevre okullardan ögrenciler de ziyaret etti.

Ortaokul ögrencilerini mesleki teknik egitime yönlendirmek, 9 ve 10. sinif ögrencilerinin bölüm seçimlerini bilinçli yapmalarini saglamak amaciyla gerçeklestirilen fuarda, bölümüne karar verip egitimine devam eden ve sektöre ilk adimini atan ögrenciler de yeni üretilen malzeme ve uygulamalari tanima firsati buldu.
 

İzocam Okul Sektör Fuarı’nda Öğrencilere ürünlerini Tanıttı