İzocam “Yeni Nesil Camyünü”nü ilk kez Yapı Fuarı’nda sergiledi!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.05.2014
İzocam “Yeni Nesil Camyünü”nü ilk kez Yapı Fuarı’nda sergiledi!

Türk Yalitim Sektörü’nün lider markasi Izocam, bu yil 37’ncisi gerçeklestirilen Yapi Fuari’na yeni gelistirdigi “Yeni Nesil Camyünü” ile katildi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakani Fikri Isik da Izocam standini ziyaret ederek Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut ile yalitim üzerine kisa bir sohbet gerçeklestirdi. Izocam, profesyonel mimar ve mühendislerden olusan teknik kadrosuyla fuar boyunca ziyaretçilere yalitim ürünleri ve detaylarda kullanimi hakkinda bilgi verdi.

6-10 Mayis 2014 tarihleri arasinda Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçeklestirilen Yapi Fuari’na Yeni Nesil Camyünü ile damgasini vuran Izocam, bu alandaki yenilikçiligiyle  “çevreye” ve “sagliga” dikkat çekiyor. “Yeni Nesil Camyünü” uygulayicilara büyük konfor saglarken daha yüksek orandaki çevre dostu özellikleri ile farkini ortaya koyuyor.
 
Ilk kez Yapi Fuari’nda sergilenen, çevreye çok daha duyarli olarak gelistirilen Yeni Nesil Camyünü’nde, mekanik dayanim özelligi artarken kimyasal bilesimler önemli oranda azaliyor. Ürünün sekil kazanmasi muhafaza edilirken yumusak, ipeksi bir temas hissi olusuyor. Yapi Fuari’nda lansmani yapilan Yeni Nesil Camyünü hem uygulayicilara hem de kullanicilara kolaylik ve konfor sagliyor.  
 
Üretiminde dogal mineraller ve geri dönüsüm ürünleri kullanilan güvenli ve çevre dostu Yeni Nesil Camyünü, imalat asamasinda kullanilan enerjinin 100 kat fazlasini tasarruf ediyor. Düsük karbon ayak iziyle çevreye duyarli ve enerji dostu Yeni Nesil Camyünü, kolay ayrilmayan, dayanikli ve esnek elyaf yapisi ile daha iyi kalinlik kazanirken tüm detaylara mükemmel uyum sagliyor. Gelistirilmis teknoloji ile üstün teknik özellikler kazandirilan Yeni Nesil Camyünü’nün isi iletim katsayisi düsürüldügünden yalitim özelligi de iyilesiyor. Isi yalitiminin yanisira, akustik konfor ve yangin güvenliginde de yüksek performans saglayan Yeni Nesil Camyünü, bina ve teknik yalitimdaki tüm detaylara güvenilir çözüm getiriyor.
Yapi Fuari’nda sektör profesyonelleriyle ilk defa bulusan Yeni Nesil Camyünü ile yalitimin verimi de keyfi de artacak. 
 
Detayli Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 
 
Canan Atalar / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - dahili 23     
canan.atalar@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79   

İzocam “Yeni Nesil Camyünü”nü ilk kez Yapı Fuarı’nda sergiledi!