Yalıtımın lider firması İzocam, ürünlerini ISK SODEX Fuarı´nda sergileyecek.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.04.2014
Yalıtımın lider firması İzocam, ürünlerini ISK SODEX Fuarı´nda sergileyecek.

Yalitim sektörünün öncü firmalarindan Izocam yeni ürünlerini ISK SODEX Fuari’nda sektör temsilcilerine tanitacak. 7-10 Mayis tarihlerinde Istanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek “Uluslararasi Isitma, Sogutma, Klima, Havalandirma, Yalitim, Pompa, Vana, Tesisat, Su Aritma ve Günes Enerjisi Sistemleri Fuari”na Izocam, 5. salonda bulunan A06 numarali standi ile katiliyor.

Izocam ISK SODEX Fuari’nda akustik, klima levhasi, tasyünü klima levhasi, prefabrik klima kanali, camyünü prefabrik boru, Izocamflex boru, vana ceketi, sanayi siltesi, tasyünü prefabrik boru, firin siltesi gibi farkli ürün ve uygulamalari ile fuar ziyaretçilerinin dikkatini çekmeyi amaçliyor.

Fuarda Izocam’in yeni ürünü çevreye çok daha duyarli olarak gelistirilen Yeni Nesil Camyünü de sergilenecek. Yeni Nesil Camyünü ile mekanik dayanim özelligi artarken kimyasal bilesimler önemli oranda azaliyor. Elyaflarin birbirini tutmasi ve ürünün sekil kazanmasi muhafaza edilirken yumusak, ipeksi bir temas hissi olusuyor. Yeni Nesil Camyünü cilde dost dokusu, kokusuz yapisi ve iç ortam hava kalitesi ile hem uygulayicilara hem de kullanicilara kolaylik ve konfor sagliyor.

Üretiminde dogal mineraller ve geri dönüsüm ürünleri kullanilan güvenli ve çevre dostu Yeni Nesil Camyünü, üretim asamasinda kullanilan enerjinin 100 kat fazlasini tasarruf ediyor. Düsük karbon ayak iziyle çevreye duyarli ve enerji dostu Yeni Nesil Camyünü, kolay ayrismayan esnek elyaf yapisi ile daha iyi kalinlik kazanirken tüm detaylara mükemmel uyum sagliyor. Gelistirilmis teknoloji ile üstün teknik özellikler kazandirilan Yeni Nesil Camyünü’nün isi iletim katsayisi düsürüldügünden yalitim özelligi de iyilesiyor. Isi yalitiminin yani sira, akustik konfor ve yangin güvenliginde de yüksek performans saglayan Yeni Nesil Camyünü, bina ve teknik yalitimdaki tüm detaylara güvenilir çözüm getiriyor.
 
Salon No: 5
Stand No: A06
 
Detayli Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 
Canan Atalar / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - dahili 23     
canan.atalar@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79   

Yalıtımın lider firması İzocam, ürünlerini ISK SODEX Fuarı´nda sergileyecek.