“İzocam24 Portal” bayilerin hizmetinde!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

03.01.2012
“İzocam24 Portal” bayilerin hizmetinde!

Izocam’in bayilerinin islemlerini rahatlikla yapmalarini saglayan “Bayi Bilgi Sistemi” uygulamasi, yeni yilda Izocam24 Portal adiyla http://www.izocam24.com adresinden hizmet vermeye basliyor. 

2004 yilindan itibaren http://bayi.izocam.com.tr adresinden yayin yapan Bayi Bilgi Sistemi uygulamasi yeni yilda yeni adresi ve gelisen altyapisi ile bayilerin islemlerini kolaylikla yapmalarina olanak sagliyor. Sekizinci yilini dolduran hizmetin, toplam 2,292,297 hits, son bir yilda ise 423,701 hits almasi basarili bir hizmet oldugunu kanitliyor.

Günümüzün son teknolojik altyapisina sahip Izocam24 Portal, kullanici yönetiminde de önemli yenilikler sunuyor. Sistem, bayilerin taleplerini sistem üzerinden Izocam’a iletebilmelerine ve takibini gerçeklestirebilmelerine olanak veriyor. Sagladigi en önemli kolaylik ise siparislerini sisteme online olarak giris yapabilmeleri ve “izobis” sistemindeki siparis süreçlerine direkt olarak katilabilmeleri… Sistemde ayrica bayilere özel olarak belirlenmis yönetici haklarina sahip bir kullanici kodu ve sifre bulunuyor.