İzocam bayileri "Şov devam ediyor" temasıyla ilk sıfır karbon toplantısında buluştu

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.03.2014
İzocam bayileri "Şov devam ediyor" temasıyla ilk sıfır karbon toplantısında buluştu

Izocam Bayileri, “14. Uluslararasi Bayi Toplantisi” için 6-9 Mart tarihleri arasinda Antalya’da bulustu. 2013 yili is sonuçlarinin degerlendirildigi toplantida, 2014 yili hedefleri paylasildi ve 2013’te en yüksek ciroya ulasan 27 bayi ödüllendirildi. Açilis konusmasini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un yaptigi toplanti süresince harcanan enerjiden kaynaklanan karbon salimi, yenilenebilir enerji projeleri desteklenerek dengelendi ve  sürdürülebilir bir gelecege katki saglandi.

Izocam, her yil geleneksel olarak düzenledigi Uluslararasi Bayi Toplantisi’nin ondördüncüsünü,    6-9 Mart 2014 tarihleri arasinda gerçeklestirdi. Antalya Ela Quality Hotel’de düzenlenen 14. Uluslararasi Bayi Toplantisi’na, yurtiçinden 96 ve yurtdisindan 16 olmak üzere toplam 112 bayi katildi. Toplantiya, Dr. Murat Bilgili “Yasam Koca Bir Sahnedir” baslikli konusmasiyla katildi.

Izocam’in 2013 yili is sonuçlarinin degerlendirildigi ve 2014 hedeflerinin anlatildigi toplantinin açilisini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut gerçeklestirdi. “Dogrulari yaparak, egiterek, heyecanla ve cesaretle yürümeyi sürdürüyoruz” diyen A. Nuri Bulut; dünya ve Türkiye’ye yönelik çok yönlü beklenti ve degerlendirmeler ile yatirimlari özetledigi konusmasini tamamladi. Sirasiyla Yönetim Kurulu Baskani Gianni Scotti ve Pazarlama-Satistan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem konusmalari ile de Dünya ve Türkiye gelismeleri ile Izocam’daki yenilikler hakkinda detayli bilgi paylastilar. Izocam, bu yil toplanti için ulasimdan konaklamaya neden olunan enerji tüketiminden kaynaklanan karbon salimini dengeleyerek “Karbon Nötr” bir etkinlige de imza atti.

14. Uluslararasi Bayi Toplantisi için gerçeklesen transferler, otel konaklamalari, transferler ve uçuslarin enerji tüketiminden  kaynaklanan 119,8 ton CO2e salimi Iklim Gönüllüleri tarafindan uluslararasi standartlara uygun olarak hesaplandi ve portföylerinde bulunan Gold Standard sertifikali yenilenebilir enerji projeleri desteklenerek esdeger karbon salimi dengelendi.

Bu yil “Sov devam ediyor” konsepti ile gerçeklestirilen Izocam Bayi Toplantisi çerçevesinde Izocam çalisanlari ve bayilerin katilimiyla Survivor takim oyunlari düzenlendi.

Ünlü oyuncu Dost Elver’in esliginde karaoke gecesinde bir araya gelen Izocam bayileri ve çalisanlari listeden seçtikleri sarkilari sahnede seslendirerek renkli ve eglenceli bir aksam geçirdiler. Gerçeklestirilen yarismalarda dereceye girenlere madalya töreni yapildi.

Toplantinin son aksami gerçeklestirilen Gala Yemegi ve Ödül Töreni ile 2013 yilinda en yüksek ciroya ulasan bayiler ödüllendirildi. Törende, 10 farkli kategoride 27 bayi ödül aldi.

Sunuculugunu Pinar Ergüner’in yaptigi ödül töreninde, 8 Mart Dünya Kadinlar Günü’ne özel hazirlatilan pasta bayi esleri tarafindan kesildi. Törenin ardindan bayiler ve esleri, ünlü sanatçi Burcu Günes’in seslendirdigi sarkilar ile keyifli bir aksam geçirdiler. 

İzocam bayileri
İzocam bayileri