MEB Sertifikalı İzocam Manto Usta Eğitimleri Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

01.03.2014
MEB Sertifikalı İzocam Manto Usta Eğitimleri Devam Ediyor

Izocam sektör temsilcilerine yönelik bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçli egitimlerine devam ediyor. Yalitim sektörüne isinin ehli, nitelikli ustalar yetistirilmesine öncülük eden Izocam, yalitim uygulamalarinin dogru malzeme seçimi ile dogru sekilde yapilmasina büyük katki sagliyor.
 
Isi Yalitimcisi Mesleki Yeterlilik kapsaminda yapilan Izocam Manto Sivali Dis Cephe Yalitim Sistemleri Usta Egitimi 24-28 Subat tarihinde Türkiye Yol-Is Intes Egitim Santiyesi Izocam Atölyelerinde gerçeklesmistir.
 
Milli Egitim Bakanligi isbirliginde, Ulusal Meslek Standartlari kapsaminda ‘’Isi Yalitimcisi’’ meslegi alaninda ustalarin Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmalarina yönelik 5 gün boyunca süren egitimde ustalar Izocam Manto Dis Cephe Yalitim Sistemlerini taniyarak, dogru detay ve dogru uygulama yapmayi, sistem kavramini ögrenmeleri amaçlaniyor. Isi Yalitimcisi Mesleki Yeterlilik Egitimi kapsaminda yapilan egitimde dis duvarlarin disaridan yalitiminin (Mantolama) yaninda dis duvarlarin içeriden yalitim sistemleri, döseme ve çati yalitimi konularinda da ustalar bilgilendirilip uygulama yapma imkâni verilerek bu alanlardaki yetkinliklerini artirmalari hedefleniyor.
 
Izocam’in uzman kadrosuyla yapilan egitimde sektörde yalitim uygulamalari yapan ustalara, yeni baslayan ya da baslayacak ustalara kullandiklari yalitim ürünlerinin nasil yapildigi, teknik özelliklerini, aldiklari projeyi okuyup, metrajlandirip, malzeme analizi çikararak, kullanim amaçlari ve farkliliklari da uygulamali olarak anlatilarak sektörde dogru bilinen yanlis uygulamalarin ve detay bilgilerin düzeltilmesinin yani sira ustalara Is Güvenligi ve Sagligi konusunda da bilgilendirme yapiliyor.
 
Yapilan tüm egitimlerde katilimcilara, yapinin gereksinimlerine göre dogru malzeme seçimi ve dogru uygulama bilinci verilerek sektöre nitelikli eleman yetistirilmesinin yaninda, yalitim ve enerji tasarrufu bilincinin yayilmasi, yalitim konforundan azami fayda saglanmasi ve yalitim ile çevrenin korunabilmesi üzerine bilgiler aktariliyor.
 
2004 yilindan bu yana basarili olan 1403 ustaya Izocam tarafindan MEB onayli sertifikalari verildi ve sektörün nitelikli eleman ihtiyacina önemli katkida bulunuldu.

MEB Sertifikalı İzocam Manto Usta Eğitimleri Devam Ediyor