İzocam Irak´ta "Yalıtım Malzemeleri ve Uygulamaları" semineri düzenledi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

21.02.2014
İzocam Irak´ta "Yalıtım Malzemeleri ve Uygulamaları" semineri düzenledi

Yalitim sektörünün lideri Izocam, Irak bayisi Al-Rateb ile birlikte Erbil’de “Izocam Yalitim Malzemeleri ve Uygulamalari” semineri düzenledi. Ilki Irak’ta gerçeklestirilen yurtdisi egitimlerinin Azerbaycan ve Misir’da da düzenlenmesi planlaniyor.
 

Türkiye’nin dört bir yanindaki profesyonel mimar ve mühendislerle egitimler gerçeklestiren Izocam, yurtdisindaki bayilerine de egitimler vermeye devam ediyor.

Irak’li mimar ve mühendislerin katilimiyla Erbil’de gerçeklestirilen “Yalitim Malzemeleri Ve Uygulamalari” seminerine Izocam Ihracat Müdürü Sayin Ahmet Demirtas, Bölge sorumlusu Sayin Utku Güner ve Teknik Pazarlama Müdürlügü’nden Sayin Tahsin Karasu da katildi.

Seminerde Ürün Belgeleri, Ürün Teknik Özellikleri, Binalarda Yangin Yalitim Esaslari, Binalarin Yangindan Korunmasi Hakkinda Yönetmelik, Izocam Yeni Ürünleri üzerine detayli bilgiler aktarilarak Izocam gündemindeki tüm önemli konular ele alindi.

Izocam yalitim sektöründeki basarili faaliyetlerinin yani sira sektör temsilcilerine ve bayilerine sagladigi egitimlerle “yalitim” bilincinin gelisimini sagliyor. Sektör temsilcilerini ürün, sistem ve hizmetler hakkinda bilgilendiren Izocam, yalitimin en dogru sekilde uygulanmasi esaslarini aktariyor.
 

İzocam Irak´ta
İzocam Irak´ta