İzocam Manto Usta Eğitimleri Başlıyor…

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

21.02.2014
İzocam Manto Usta Eğitimleri Başlıyor…

Izocam sektör temsilcilerine yönelik bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçli egitimlerine devam ediyor. Yalitim sektörüne isinin ehli, nitelikli ustalar yetistirilmesine öncülük eden Izocam, yalitim uygulamalarinin dogru malzeme seçimi ile dogru sekilde yapilmasina büyük katki sagliyor.
 

Izocam’in 24–28 Subat 2014 tarihinde gerçeklestirecegi Izocam Manto Usta Egitimi (Sivali Dis Cephe Yalitim Sistemleri), Türkiye Yol-Is Intes Egitim Santiyesi Sincan-Ankara’da yapilacaktir.

Milli Egitim Bakanligi isbirliginde, Ulusal Meslek Standartlari kapsaminda ‘’Isi Yalitimcisi’’ meslegi alaninda ustalarin Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmalarina yönelik 5 gün boyunca sürecek egitimde ustalar Izocam Manto sistemini taniyarak, dogru detay ve dogru uygulama yapmayi ögrenecek. Egitimde ayrica Isi Yalitimcisi Mesleki Yeterlilik Egitimi kapsaminda dis duvarlarin disaridan yalitiminin (Mantolama) yaninda dis duvarlarin içeriden yalitim sistemleri, döseme ve çati yalitimi konularinda da ustalar bilgilendirilerek uygulama yapma imkâni verilerek bu alanlardaki yetkinliklerinin artmalari hedeflenmektedir.

Egitimimizde sektörde yalitim uygulamalari yapan ustalara, yeni baslayan ya da baslayacak ustalara kullandiklari yalitim ürünlerinin nasil yapildigi, teknik özellikleri, kullanim amaçlari ve farkliliklari da uygulamali olarak anlatilacak. Sektörde dogru bilinen yanlis uygulamalarin ve detay bilgilerin düzeltilmesinin yani sira ustalara Is Güvenligi ve Sagligi konusunda da bilgilendirme yapilacaktir.

16 kisilik kontenjaniyla 4 gün sürecek olan Izocam Manto Usta Egitimine katilmak isteyenler kisisel bilgilerini 18 Subat 2014 tarihine kadar 0 216 440 40 50 no’lu telefondan veya ozdemirci@izocam.com.tr e-posta adresinden Kenan Özdemirci’ye iletebilirler.
 

İzocam Manto Usta Eğitimleri Başlıyor…
İzocam Manto Usta Eğitimleri Başlıyor…