İzodemi "kurumsallaşma ve markalaşma" eğitimleri başarı ile tamamlandı

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.01.2014
İzodemi "kurumsallaşma ve markalaşma" eğitimleri başarı ile tamamlandı

Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi Izodemi egitimleri tamamlandi. Her yil farkli bir temayla gerçeklestirilen Izodemi egitimlerinin bu yilki konusu “Kurumsallasma ve Markalasma” oldu.

Egitimlerde küresel ve ulusal örneklerle kurumsallasma ve markalasmanin firma adina faydalari, bu süreç içerisinde firmalarin karsilastigi güçlükler ve yanlis inanislar hakkinda bilgiler Izocam bayi ve bayi müsterileri ile paylasildi. Gerçeklesen egitimler ile bayilerimizin kurumsallasma ve markalasma konularinda bilgi sahibi olmalari ve is hayatindaki degisim karsisinda ne gibi stratejiler gelistirmeleri gereketigi konularina deginildi. Izodemi egitimlerinde bayilerimizin birbirleri ile fikir alisverisinde bulunmalari saglandi ve IZOCAM markasinin, bayilerin küresel gelisime ayak uydurabilmeleri için yapacaklari çalismalari destekleyen bir marka oldugu vurgulandi.

Kasim ayinda Bursa’da baslayan Izodemi Samsun, Ankara, Izmir, Antalya, Adana, Istanbul, Aralik ayinda ise; Erzurum ve Trabzon egitimleri ile devam etti. 10 Aralik 2013 tarihinde Diyarbakir’da son bulan Izodemi egitimlerinden toplam 204 kisi yararlandi.

İzodemi
İzodemi
İzodemi
İzodemi
İzodemi
İzodemi
İzodemi