İzocam, sağlıklı kentleşmenin önemine vurgu yapan Dünya Şehircilik Günü´ne dikkat çekiyor...

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam 5 yılda 150 milyon dolarlık ihracat hedefliyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

13.11.2013
İzocam, sağlıklı kentleşmenin önemine vurgu yapan Dünya Şehircilik Günü´ne dikkat çekiyor...

1949 yilinda temelleri atilan Dünya Sehircilik Günü 1976 yilindan bu yana Türkiye’de de her yil 8 Kasim tarihinde çesitli etkinliklere sahne oluyor. Bu yil, ilgili mesleklerden uzmanlari, ögrencileri ve vatandaslari bir araya getiren Dünya Sehircilik Günü’nün ülkemizde 37. yili kutlaniyor.
 

Her firsatta yalitimin ev ve ülke ekonomisine oldugu kadar doga, çevre ve sehirlesmeye de olumlu katkilarina dikkat çeken Izocam, Dünya Sehircilik Günü’nde de yalitim ile enerji verimli ve daha yasanilabilir kentler olusturulabilecegini vurguluyor.

Enerji verimli ve konforlu yasam alanlari yaratmak için yalitimin gerekliliginin altini çizen Izocam, sektör profesyonelleri, dernekler ve sivil toplum örgütlerinin de katkilariyla çok daha planli ve düzenli, enerji verimli, konforlu ve güvenli sürdürülebilir kentler ortaya çikarilabilecegine inaniyor.