İzocam İzoplan Eğitimi düzenledi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
İzocam Dünya Şehircilik Günü’nde enerji verimli şehirlere olan ihtiyacı vurguluyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayıs Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

22.10.2013
İzocam İzoplan Eğitimi düzenledi

Izocam hem kendi profesyonellerine hem de sektör çalisanlarina farkli uzmanlik alanlarinda egitimler düzenleyerek bilgi ve birikimlerini aktariyor, daha kaliteli is sonuçlarina ulasilmasina katki sagliyor. Izocam tarafindan Istanbul’da düzenlenen bir yeni egitimde daha Izocam profesyonellerine Izoplan egitimi verildi. Teknik egitimlere Istanbul Bölge satis sorumlulari ve Izocam bayilerinin teknik personelleri katildi.
 

Multiplan isbirliginde tasarlanip üretilen “Izoplan” su yalitimi uygulamalarina kusursuz bir çözüm sunuyor. Izocam Izoplan markali yalitim membranlarinin degisik uygulama sekilleri bulunuyor. Ürünler; temel uygulamalarinda “Izocam Izoplan PVC temel”, çati uygulamalarinda “Izocam Izoplan PVC çati” ve “Izocam Izoplan TPO çati” olarak uygulanabiliyor.

Izoplan, 1,2 milimetreden 2 milimetreye kadar olan kalinliklarinda, yangin dayanimli, UV dayanimli ve diger farkli özelliklerde üretilebiliyor. Standart iki farkli renk seçenegi bulunan Izoplan ürünleri, aksesuarlariyla birlikte temelden çatiya su yalitimi konusunda sürdürülebilir ve etkin çözümler sunuyor.
 

İzocam İzoplan Eğitimi düzenledi