Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
Uğraş
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Yüzer Döşeme Levhası

Uygulama Alanları » Döşeme Yalıtımı » Yüzer Döşeme Levhası

ÜRÜNLER

UYGULAMA ALANLARI

Yüzer Döşeme Levhası
Yüzer Döşeme Levhası

Yüzer Döşeme Levhası

Binalarin dogal zemine oturan dösemelerinde, iki kat arasi dösemelerde, her türlü titresim kaynagi kaidesinin altinda isi, ses ve titresim yalitimi amaciyla kullanilan tasyünü levhadir.

 

Kullanim Alanlari

 

  • Yüzer sap altinda kullanilmak üzere üretilen Izocam Yüzer Döseme Levhalarinin yüksek basma dayanimi, her türlü hareketli yükün altindaki dösemelerin isi, ses ve titresim yalitiminda kullanilmasini mümkün kilar.
  • Binalarin dogal zemine oturan dösemelerinde zemin betonu atilmadan önce zemin suyuna ve rutubete karsi su yalitimi yapilir.
  • Üzerine yüzer döseme levhalari serbest olarak dösenir. Daha sonra döseme kaplamasinda meydana gelebilecek darbe ve titresimin duvarlar vasitasiyla komsu mekânlara geçmesine engel olmak için, kaplama üst kotuna göre belirlenecek kalinlikta, levhalardan kesilerek elde edilen seritler tüm döseme etrafinca yerlestirilir.
  • Sap dökülmeden önce levhalarin üzerine su geçirimsiz bir örtü serilir. En az 500 doz ve 5 cm kalinlikta donatili atilacak sap isleminden sonra istenilen döseme kaplamasiyla uygulama tamamlanir.