Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
Uğraş
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Teras Çatı Levhası

Uygulama Alanları » Çatı Yalıtımı » Teras Çatı Levhası

ÜRÜNLER

UYGULAMA ALANLARI

Teras Çatı Levhası
Teras Çatı Levhası
Teras Çatı Levhası

Teras Çatı Levhası

Her iki yüzeyi kaplamasiz veya bir yüzeyi bitüm emdirilmis camtülü kapli tasyünü levha olup, her çesit ve egimdeki metal ve ahsap çatilarda, yürünen veya yürünmeyen geleneksel teras çatilarda isi, ses yalitimi ve yangin güvenligi amaciyla kullanilir.

 

Kullanim Alanlari

 

Izocam Tasyünü Teras Çati Levhalari, su yalitiminin altinda isi, ses yalitimi ve yangin güvenligi amaciyla kullanilir.

 

Yürünmeyen Teras Çati Uygulamalari: Trapez metal örtü çati kaplamasi üzerine, buhar kesici olarak 1 kat naylon örtü serilerek ek yerleri 10 cm bindirilir ve yapistirilir.

 

Buhar kesici katmaninin üzerine, isi yalitim kalinligina göre, tek veya iki kat Izocam Tasyünü Teras Çati Levhasi, genis pullu dübellerle trapez metal örtüye tespit edilerek yerlestirilir, iki kat uygulamada, levha ek yerlerinin sasirtilmasi tavsiye edilir.

 

Bunun üzerine, su yalitim membrani (bitümlü membran, pvc, tpo vb.) uygulanir. Beton veya gazbeton çati plagi var ise, egim betonu üzerine buhar kesici membranlar yayilarak yapistirilir. Bunun üzerine Izocam Tasyünü Bitümlü Teras Çati Levhalari, serbestçe serilir, uygulama seçimine göre de genis pullu dübellerle tespit edilir.

 

Üzerine su yalitim örtüsü uygulanir. Yürünen Teras Çati Uygulamalarinda: Beton veya gazbeton çati plagi üzerine egim betonu yapilir. Bunun üzerine buhar kesici örtü yayilarak yapistirilir.

 

Daha sonra Izocam Bitümlü Teras Çati Levhalari serbest olarak dösenir. Su yalitim örtüsü uygulandiktan sonra ayirici olarak bir kat keçe serbest sekilde serilir ve üzerine istenilen kaplama yapilir.