Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
Uğraş
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Yeni Cephe Levhası

Uygulama Alanları » Duvar Yalıtımı » Yeni Cephe Levhası

ÜRÜNLER

UYGULAMA ALANLARI

Yeni Cephe Levhası
Yeni Cephe Levhası
Yeni Cephe Levhası
Yeni Cephe Levhası

Yeni Cephe Levhası

 

Pek çok mimar yaratici fikirlerini görünür kilmak için binanin cephesini kullanir. Cephe tasarimi denildiginde ilk olarak akla binanin estetik boyutu gelse de ekonomi ve fonksiyonel kriterler de çok önemlidir. Arastirmalar isi kayiplarinin en az  %45’inin cephelerde gerçeklestigini gösteriyor. Izocam Cephe Levhasi giydirme cephe uygulamalari için tasarlanmis yüksek isi yalitim özelligi ile cephelerdeki isi kayip ve kazançlarini önlüyor.

 

Izocam, her ihtiyaç için en dogru çözüm...

 

Nitelikli ve güvenli yalitimin öncüsü Izocam, her ihtiyaca uygun dogru çözümleri sunuyor. Daha fazla konfor ve sürdürülebilirlik için gelistirilen yeni Izocam Cephe Levhasi, su itici özellikli ve bir yüzeyi siyah camtülü kapli olup giydirme cephe sistemlerinde, cam, granit, mermer, alüminyum, ahsap vb. cephe kaplamalarinin arkasinda isi, ses yalitimi ve yangin güvenligi amaciyla kullanilir.  Hafif ve elastik yapisiyla hizli ve kolay uygulama imkani, iyi sikistirilabilme özelligi ile nakliye ve depolamada tasarruf saglayan yeni Cephe Levhasi nitelikli enerji tasarrufu saglamayi amaçliyor. 

 

Giydirme cephe sistemlerde kaplama malzemesi ile tasiyici konstrüksiyon arasinda olusan havalandirma boslugu, bir yangin durumunda baca etkisi  göstereceginden, kullanilacak yalitim malzemesinin yanmaz özellikte olmasi, yangin güvenligi açisindan büyük önem tasir. Izocam Cephe Levhasi ‘A1 sinifi - Hiç Yanmaz’ özelligi ile yüksek katli binalarda bile güvenle kullanilabilir.