Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
Uğraş
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Yeni Ara Bölme Levhası

Uygulama Alanları » Duvar Yalıtımı » Yeni Ara Bölme Levhası

ÜRÜNLER

UYGULAMA ALANLARI

Yeni Ara Bölme Levhası
Yeni Ara Bölme Levhası
Yeni Ara Bölme Levhası

Yeni Ara Bölme Levhası

 

Kullanimi kolay usta dostu “Ara Bölme Levhasi” Izocam’dan! Essiz özellikleri ile isi, ses yalitimi ve yangin güvenligi saglayan “Izocam Ara Bölme Levhasi” usta dostu özellikleri ile de ön planda!

 

Esnekligi ve yumusakligiyla rahat uygulanabilen USTA DOSTU Izocam Ara Bölme Levhasi toz yapmayan yapisi ve kolay kesimi sayesinde konforlu çalisma ortamlari yaratiyor. Tasima sapli ambalaji ve hafifligi sayesinde kolay tasinan levhalar kendi basina ayakta durabiliyor ve uygulama esnasinda sarkmiyor. Ilave malzeme ve isçilik gerektirmeyen özellikleriyle ustanin becerisine hiz katan Izocam Ara Bölme Levhasi’yla zamandan tasarruf edilirken uygulama kalitesinin sürekliligi de saglaniyor.

 

Kendini ve üzerine gelen levhalari formunu kaybetmeden tasiyan Usta dostu Izocam Ara Bölme Levhasi yigilma ve çökme yapmiyor, zamanla bozulmuyor, çürümüyor, küflenmiyor ve paslanmiyor. Böcekler ve mikroorganizmalar tarafindan tahrip edilemiyor. Özel tasarlanmis ambalaji ile nakliye ve depolama avantajiyla birlikte tasima kolayligi da sagliyor