Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
Uğraş
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Optiflex Levha

Uygulama Alanları » Tesisat Yalıtımı » Optiflex Levha

ÜRÜNLER

UYGULAMA ALANLARI

Optiflex Levha
Optiflex Levha

Optiflex Levha

Iklimlendirme, isitma ve sogutma sistemlerinde kullanilmak üzere üretilen, elastomerik kauçuk esasli, kapali gözenekli düzgün hücre yapisina sahip levha seklinde yalitim malzemesidir. Al-folyo kapli ve kendinden yapiskanli tipleri bulunmaktadir.

Kullanim Alanlari

  • Isitma, sogutma, havalandirma ve iklimlendirme sistemlerinde kanal ve büyük çapli boru hatlarinin dis yüzeylerinde isi yalitimi ve yogusma kontrolü amaciyla uygulanir.
  • Isima ile isi transferinin söz konusu olabildigi hacimlerde Al-folyo kapli ürünlerin kullanilmasi tavsiye edilir. Izocam’in tavsiye ettigi özel yapistirici kullanilarak, levhalar uygulama yapilacak kanal yüzeyine yapistirilir.
  • Ek yerleri sizdirmazligi saglayacak sekilde yapistirilmali, gerekirse yapistirmayi müteakip izolasyon bandi ile kapatilmalidir.
  • Bantlama kalinlik kaybina sebebiyet verecek sikilikta olmamalidir. Kendinden yapiskanli levhalarda ayrica yapistirici kullanima gerek duyulmaz.
  • Uygulama delinmeye ve yirtilmaya karsi korunmalidir. Günes isigina maruz uygulamalarda, UV etkisine karsi mutlaka koruyucu ceket veya koruyucu boya kullanilmalidir.
  • Al-folyo kapli ürünler günes alan kapali ortamlarda UV etkisine karsi ayri bir kaplama gerektirmeden kullanilabilir. Açik hava uygulamalarinin 5 gün içerisinde kaplanmasi gerekmektedir.