Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
Uğraş
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Yalıtımlı Sandviç Panel

Ürünler » Yalıtımlı Sandviç Panel

ÜRÜNLER

UYGULAMA ALANLARI

Yalıtımlı Sandviç Panel

Yalıtımlı Sandviç Panel

Yalitimli Panel Nedir?

 

Yalitimli paneller, formlandirilmis iki metal yüzey ya da formlandirilmis metal yüzey ile su yalitim örtüsü arasinda yalitim çekirdegi bulunan malzemelerdir. Hafif ve dayanikli olmalari montaj süresini kisaltmakta, yalitim yapisina bagli olarak isi, ses, su yalitimi ve yangin güvenligi saglamaktadir.

 

 Yalitimli Panel Özellikleri

  • Yalitimli paneller hizli uygulama gerektiren ve genis açikliklarin örtülmesi gereken tüm yapilarda kullanilabilir. Günümüzde agirlikli olarak sanayi yapilari, alisveris merkezleri, depolar, spor salonlari vb. yapilarda kullanilmaktadir.
  • Kullanim yeri ve amacina göre farkli boy ve kalinliklarda üstün teknik özelliklerde, tasyünü ve poliüretan yalitimli sandviç panel olarak üretilmektedir.
  • Yalitimli panelin tasiyiciligini saglayan kaplama malzemesi degisik metallerden üretilebilir. Bunlar degisik desen seçeneklerinde galvaniz sac ya da panel tipine göre PVC veya TPO su yalitim örtüsü olabilir.
  • Yangin güvenligi istenilen yapilarda tercih edilen Mineral Yün Yalitimli Paneller, metal dis kabuk ve yalitim dolgu olarak kullanilan “A” yanmazlik sinifindaki mineral yün tabakasi sayesinde yangina dayanikli kompozit sistemlerdir. Üst yüzeyde PVC veya TPO su yalitim örtüsü de olabilmektedir. Yangin emniyetinin yani sira, yüksek ses ve isi yalitimi da saglayan Mineral Yün Yalitimli Panellerde tasyünü isi yalitim malzemesinin isi iletkenlik degeri 0,036 W/mK’dir.
  • Poliüretan yalitimli paneller form verilmis iki yüzey arasina poliüretan sert köpük dolgulu kompozit çati ve cephe kaplamalaridir. Poliüretan panellerde kullanilan alt ve üst yüzey ürünün tipine göre boyali galvaniz sac, kraft kagidi veya sadece üst yüzeyde PVC veya TPO su yalitim örtüsü olabilmektedir. Sadece isi yalitimi saglarlar. Poliüretan isi yalitim malzemesinin isi iletkenlik degeri 0,023 W/mK’dir.
  • BVQI tarafindan verilen ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi, OHSAS 18001 Isçi Sagligi ve Is Güvenligi Yönetim Sistemi ve ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Sertifikalarina sahip tesislerde üretilmektedir.
  • Izocam Tekiz Yalitimli Sandviç Paneller TS EN 14509 standardina göre belgelendirilmis olup, Yapi Malzemeleri Yönetmeligi (305/2011/AB) çerçevesinde CE isareti tasimaya haizdir.


Malzeme Güvenlik Formu