Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Kalite ve Yönetim Sistemleri Politikamız

Ülkemiz ve çevre ülkelerde yalitim sektörünün güvenilir lideri olarak, yalitim ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, insanin yalitim konforundan azami faydalanmasini temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir.
 
Sirketimizin Yönetim Sistemleri anlayisi; is sagligi ve güvenliginden ödün vermeksizin tüm faaliyetlerimizde, müsterilerimizin talep ve beklentilerini uluslararasi standartlara uygun olarak zamaninda karsilamak, çevreyi korumak, enerji verimliligini sürdürmek, bilgi güvenligini saglamak, sorumlu oldugumuz tüm yasal ve diger gereklilikleri duyarlilikla yerine getirmektir.  
 
Izocam olarak, çevre ve enerjinin korunmasini yasamsal öncelikte görmekteyiz. Ürünlerimizin çevreye olan katkisinin yaninda, hedefimiz, ürün ve hizmetimizin olusumunda ve kullaniminda ortaya çikan kirliligi önlemek ve enerji tüketimini asgari seviyeye indirmektir. Hedefimize ulasmak için tüm faaliyetlerimizde sürekli iyilestirme ve gelistirme programlari yürütmekteyiz. Hedeflerimiz dogrultusunda çevre ve enerji dostu ürünleri ve hizmetleri  satin almakta ve sistemin iyilestirilmesine yönelik tasarimlari desteklemekteyiz. 
 
Mevcut tüm birimlerimizde ve yatirimlarimizda, is sagligi ve güvenligi performansinin belirlenmesi ve Is süreçlerimizde bilgi güvenliginin etkin bir sekilde uygulanmasi için risklerimizi tanimlamakta, periyodik kontrolleri,  sistem testlerimizi yaptirmakta ve gerekli tüm önlemleri alarak, sistemin sürekli  iyilestirilmesini saglamaktayiz. 
 
Kalite, Çevre, Enerji, Bilgi Güvenligi ve Is Sagligi Güvenligi bilincinin her seviyede yerlesmesi ve yürütülmesine yönelik personelimize gerekli egitimi vermekteyiz.
 
Bu politika çerçevesinde;
 
Ulusal ve uluslararasi ürün standartlarina uygun üretim yapilacaktir.
 
Kaliteyi yükseltici öneriler ve arastirma gelistirme faaliyetleri tesvik edilecektir.
 
Hedef ve amaçlarimiza ulasmak için gerekli tüm bilgi ve kaynaklar temin edilecektir.
 
Kalite, Çevre, Enerji, Bilgi Güvenligi ve ISG Yönetim Sistemlerinde sürekli iyilestirme odakli olarak hedefler  ve sonuçlari sürekli gözden geçirilecektir.  
 
Çalisanlarimiz ve müsterilerimiz için hizmet verilen tüm süreçlerde Bilgi Güvenligi ve Is Sürekliligi saglanacaktir.
 
Ürün ve hizmetlerimizde ortaya çikan kirlilik ve enerji tüketimi minimum seviyede tutulacaktir. 
 
Tedarikçi ve müsterilerimizin çevreye olan duyarliliginin arttirilmasi saglanacak ve bu alandaki çalismalara destek olunacaktir.
 
Risk yaratan durum ve davranislar, etkilerini en aza indirecek uygun bilimsel ve teknolojik önlemler alinarak kontrol altinda tutulacaktir.
 
Yalitim ve enerji tasarrufu bilincini yaymak için IYEM, IZOdemi egitimleri ve sosyal sorumluluk projelerimiz ile toplum ve sektöre hizmetlerimiz bir sirket kültürü olarak sürdürülecektir.
 
Izocam olarak; Kalite, Çevre, Enerji, Bilgi Güvenligi ve Is Sagligi Güvenligi konularinda sorumlu oldugumuz, tüm yasal gerekliliklere ve sartlara uyulacaktir.
 
Beyan ve taahhüt ederiz. 
 
Levent GÖKÇE
Genel Direktör