Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

İzodemi

Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi Izodemi egitimleri bu yil da Ekim ayi ile birlikte basladi. Her yil farkli bir temayla gerçeklestirilen Izodemi egitimlerinin 2015 yilinin konusu  “Etkili Satis Egitimleri” oldu.

Bu yil besincisi düzenlenen Izodemi egitimleri; müseri ihtiyaçlarinin dogrultusunda satis asamalarinin belirlenmesi ve satis becerilerinin gelistirilmesi amaciyla düzenleniyor. Egitimin içeriginde “satis nedir?, ne degildir?”, “satisin asamalari”, “ikna etme yöntemleri”, “klasik satis nedir?”, “büyük satis nedir?”, “satista akilli sorular” gibi konu basliklarinin yani sira vaka çalismalari ve satisi kapatma ile ilgili faydali bilgilerde yer aliyor. 
 

Egitimler, 7 Ekim Samsun’da, 14 Ekim Bursa’da, 20 Ekim Antalya’da, 21 Ekim Izmir’de, 22 Ekim Ankara’da, 11 Kasim Istanbul’da, 17 Kasim Erzurum’da, 19 Kasim Trabzon’da, 24 Kasim Adana’da devam edecek.
 

IZODEMI Egitimlerine Nasil Basvurulur?

Egitimlerden izocam bayileri ve bayi müsterileri faydalanabilmektedir.
 

Egitimlere, il seçenegi gözönüne alinarak bölge müdürlüklerimiz araciligi ile basvuru yapiabilirsiniz. Bölge müdürlüklerimize www.izocam.com.tr üzerinde bulunan Iletisim menüsünden  ulasabilirsiniz. (http://www.izocam.com.tr/iletisim.html)


Detayli bilgi için ücretsiz danisma hattimizi arayabilirsiniz.
 

ücretsiz danisma hatti