Izocam Bayilerinin Bu Yilki Duragi Küba Oldu!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Bayilerinin Bu Yilki Duragi Küba Oldu!

Bayi ve müsterilerine yönelik düzenledigi kampanyalarla her yil Dünya’nin en güzel ülkelerini yakindan görme imkani sunan Izocam, bu sene basarili bayilerine Küba seyahati hediye etti. Yurt içi ve yurt disindafaaliyet gösteren bayilerinin  seyahatte, Havana, Santa Clara, Varadero, Trinidad sehirlerinin tarihi ve turistik alanlari gezildi.

Her yil oldugu gibi bu yil da basarili bayilerine dünyanin önde gelen ülkelerinin tarihi yerlerini, dogal güzelliklerini ve turistik merkezlerini görme imkani taniyan Izocam, 25 Mayis - 02 Haziran tarihleri arasinda Küba’yaseyahat düzenledi.
 

2014yili hedeflerine paralel satis basarilarina göre belirlenen yurt içindefaaliyet gösteren Izocam bayileri, Küba’yayapilan 8 gece 9 günlük seyahat programina katildi. Havana, Varadero ve Trinidad sehirlerini gezen bayiler keyifli vakit geçirdi.
 

Izocam bayileri ilk olarak Varadero’yakatamaran turu gerçeklestirdi. Daha sonra Karayipler’in Cayo Blanco Adasi’na varan bayiler, yunus baliklari esliginde yüzerek adanin essiz plajinda deniz ve günesin tadini çikardi.
 

Bayilerin ikinci duragi Che’yi efsanelestiren Santa Clara sehri oldu. Küba Devrimi’nin son savasinin yasandigi sehir olan Santa Clara’da Tarihi Zirhli Tren Müze Parki ve Parque Vidal’i ziyaret eden bayiler, savasin yasandigi sokaklar gezerek tarihe taniklik etti. Bayiler, Che Guevera’nin mozolesini, ‘El Che’nin ünlü mektubunun çivi yazisi ile yazilmis anitini ve heykelini görme firsatini da yakaladi.
 

UNESCO Dünya Kültür Mirasi Listesi´nde yer alan Trinidad sehrini yakindan görme imkani bulan Izocam bayileri, sehrin tas sokaklarinda gezindi. 18 ve 19. yüzyillari arasinda seker üretimiyle zenginlesen sehirde bayiler, Kübalilarin gurur duydugu Kolonyal dönem mimarisinin en iyi korunmus örneklerini görerek tarihe taniklik etti.
 

Izocam bayileri,turun bir diger duragi olan Havana’da yine UNESCO Dünya Kültür Mirasi Listesi´nde yer alan Eski Sehir’i, benzersiz sahili ile Malecon’u, Devrim Meydanini, Katedral Meydanini, Armas Meydanini, Morro Kalesini, ünlü Obispo Caddesi’ni gezip Puro fabrikasi ve Rom müzesini ziyaret etti.
 

Gezinin son duragi olan Vinales’te ise tütün tarlalari ilePinar Del Rio ve Vinales vadisi turu gerçeklestirildi. Los Jazmines seyir terasindan Vinales vadisinin muhtesem manzarasina taniklik eden bayiler, Cueva del Indio magarasinin içindeki yer alti nehrinde sarkit ve dikitlerin arasinda tekne ile gezdi. Bayiler, magaranin muhtesem atmosferinde Leovigildo Gonzeles tarafindan bir kayaya çizilen duvar resmini görme firsati yakaladi.

Izocam Bayilerinin Bu Yilki Duragi Küba Oldu!