Sertifikali Izocam Tekiz Panelleri Yangin Güvenligi Sagliyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Sertifikali Izocam Tekiz Panelleri Yangin Güvenligi Sagliyor

 

Yangin güvenligi konusunda çalismalar yürüten ve olasi yanginlara karsi ürünlerini gelistiren Izocam, Tekiz tasyünlü panel ile ‘EI60 ve E120 Yangin Dayanimi’ sertifikasi aldi.

 

Yangin yalitiminin önemini her firsatta vurgulayan ve tasyünlü panel uygulamalarindaki tecrübeleriyle sektöre yön veren Izocam, Tekiz tasyünü panel ile Yangin Dayanimi sertifikasi almaya hak kazandi. ERA Yönetim Test ve Belgelendirme Hizmetleri tarafindan gerçeklestirilen testler sonucunda Izocam Tekiz Tasyünü Yalitimli Panel, bütünlük ve yalitim kriterlerinde 60 dakika yangin dayanimli (EI60) ve bütünlük kriterleri ile (E120) yangin dayanimli panel sertifikasinin sahibi oldu.

 

Ülkemizde Binalarin Yangindan Korunmasi Hakkinda Yönetmelik’e uygun sekilde binalar insa edilmesine yönelik desteklerini sürdüren Izocam, yalitimin dogru malzeme seçilerek yapilmasi ve gerektigi gibi uygulanmasi konularina her firsatta deginiyor. Izocam, can ve mal güvenligi saglanarak kayiplarin en aza indirilmesi için birbirine uyumlu malzemelerin kullanilmasi gerekliligini de vurguluyor. Yangin yalitimi için en uygun ürünler olarak Camyünü ve Tasyünü öne çikiyor. Izocam Tekiz Tesisleri’nde ürettigi mineral yünlü panellerle yüksek yangin yalitimi sagliyor. Türk Standartlari Endüstrisi (TSE) kriterlerine uygun üretilen paneller, kesintisiz üretimi sayesinde yapilarin çati ve cephelerine kolaylikla uygulanabiliyor. Panellerde metal dis kabuk ve yalitim dolgu olarak kullanilan “A1” yanmazlik sinifindaki mineral yün tabakasi sayesinde yangina dayanikli kompozit bir sistem elde ediliyor.

 

Çevreye zarar veren madde içermeyen panellerde yer alan mineral yün dolgu, yüksek yangin dayanimi, ses ve isi yalitimi için etkili çözümler sunuyor. Mineral yün yalitimli çati ve cephe panelleri her iki yüzü sac kapli olarak üretiliyor.

 

  

Bilgi için:

Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / seher.saygin@essance-istanbul.com

212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74

 

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / zeynep.yigit@essance-istanbul.com

212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

 

 

Sertifikali Izocam Tekiz Panelleri Yangin Güvenligi Sagliyor