Basarili Izocam Bayileri Litvanya Gezisinde!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Basarili Izocam Bayileri Litvanya Gezisinde!

Basarili bayi ve müsterilerine yönelik düzenledigi kampanyalarla Dünya’nin en güzel ülkelerini yakindan görme firsati sunan Izocam, Litvanya’nin baskenti Vilnius’a gezi düzenledi. 28 Mayis – 01 Haziran tarihleri arasinda gerçeklesen seyahate Izocam’in yurt içi ve yurt disindan basarili bayileri katildi.

 

Baltik ülkelerinin en güzel sehirlerinden birisi olan Vilnius, tarihi dokusu ile Izocam bayilerini büyüledi. Bayiler, 4 gece 5 günlük seyahat boyunca sehrin ünlü kafelerini, restoranlarini, tarihi ve dogal güzelliklerini kesfetti.

 

Seyahatin ilk gününde panoramik sehir turuna katilan bayiler, Ortaçag Avrupasi’ni yansitan sokaklarini ve renkli turistik caddelerini görme imkani yakaladi. Gezinin ikinci duraginda Trakai sehrine giden Izocam bayileri, göller arasinda bulunan bu küçük kentin dogal güzelliklerini kesfetti. Yesilin her tonuna sahip Trakai’de Karay Türklerinin yasadigi alanlari gezme firsati bulan bayiler, Galve gölü kenarinda keyifli vakit geçirdi. Gölün kenarinda bulunan büyüleyici Trakai Kalesi’ni de ziyaret eden bayiler, sehrin tarihine taniklik etti.

Basarili Izocam Bayileri Litvanya Gezisinde!