Izocam Basarili Bayi ve Müsterilerini Paris´te Agirlayacak.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Basarili Bayi ve Müsterilerini Paris´te Agirlayacak.

Bayi ve müsterileri için her yil farkli kampanyalarla sürprizler hazirlayarak Dünya’nin en keyifli ülke ve sehirlerini yakindan görme firsati sunmaya devam eden Izocam, basarili bayi ve müsterilerini Paris’te agirlayacak. 
 
Izocam her yil oldugu gibi bu yil da bayi ve müsterilerini unutmuyor. Dünya’nin önde gelen sehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, dogal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkâni taniyan Izocam, bayi ve müsterileri ile bu yil Paris’i ziyaret edecek.
 

Kampanyaya dahil ürünlerde, Agustos – Eylül – Ekim – Kasim 2015 döneminde belirlenen hedefe ulasan Izocam bayi ve müsterileri, 18 - 21 Mart 2016 tarihleri arasinda Paris’e yapilacak 3 gece 4 günlük seyahat programina katilacak. Izocam bayi ve müsterileri, tüm dünyada anitlari, sanatsal ve kültürel güzellikleri ile “Isik sehir” olarak da anilan Paris’te, ülkenin en önemli derbisi olan Paris Saint-Germain – AC Monaco FC maçini izleme sansini yakalayacak. 

Izocam Basarili Bayi ve Müsterilerini Paris´te Agirlayacak.