Izocam Yalitim Egitim Merkezi 20 Bin Kisiye Ulasmayi Hedefliyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Yalitim Egitim Merkezi 20 Bin Kisiye Ulasmayi Hedefliyor

Farkli egitim düzeylerine sahip insaat, yalitim ve tesisat sektörü temsilcilerine egitimler veren Izocam Yalitim Egitim Merkezi (IYEM), 17. yilinda 20 bin kisiye ulasmayi hedefliyor. Kuruldugu günden bu yana 19 binin üzerinde kisiye egitim saglayan IYEM, Haziran ayina kadar egitimlerini sürdürecek.

1998 yilindan bu yana farkli egitim düzeylerine sahip insaat, yalitim ve tesisat sektörü temsilcilerine egitimler veren IYEM, 17. yilinda 20 bin kisiye ulasmayi hedefliyor. Kuruldugu günden bu yana toplam 19 binin üzerinde kisiye egitim veren IYEM’de süreci basariyla tamamlayan katilimcilara “Yalitim Uzmani Sertifikasi” veriliyor.

Tüm egitimlerin ücretsiz oldugu IYEM’de isi, ses ve yangin yalitimi, öfke kontrolü, empati, müsteri iliskileri yönetimi, enerji verimliligi, risk analizi, akustik ve titresim ölçümleri gibi konular yer aliyor.
Yalitim sirasinda yanlis uygulamalar, duvarlarin ses geçirgenligi nedeniyle gürültü kirliligine, olasi bir yangin durumunda can ve mal kayiplarina, binalarda yüksek enerji sarfiyatina neden oluyor. Üretilen malzemelerin uygulama teknikleri birbirine çok yakin olsa da deneme- yanilma yöntemleriyle gerçeklestirilen uygulamalar genellikle basarisizlikla sonuçlaniyor. Kaliteli isi, ses, yangin ve su yalitim uygulamalarinda en etkili ve önemli unsur çalisanlari sürekli egitmekten geçiyor.

Dogru, gerekli, uygun ve yeterli egitimi zamaninda gerçeklestirerek, bilgiyi iletmek, paylasmak, yaymak ve yenilikleri tanitmak üzere kurulan IYEM, ülkemizde yalitim, insaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelisimine de hizmet veriyor.

2015 yili egitim programi detaylari ve katilim kaydi için: www.iyem.com.tr