İzocam’ın da Sponsor Olduğu, Tüm Yönleri İle Yalıtım Seminerleri İl İl Yalıtım Anlatıyor.

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam’ın da Sponsor Olduğu, Tüm Yönleri İle Yalıtım Seminerleri İl İl Yalıtım Anlatıyor.

İzocam, İZODER’in ülke genelinde yalıtım bilincini artırmak, kamu ile sektör temsilcilerini buluşturmak, yalıtım ihtiyacına uygun çözüm önerileri sunmak amacıyla gerçekleştirdiği Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’ne 6 ilde sponsor oldu. 

 

İZODER’in ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş birliği ile Ekim 2017’de İzmir’de başlattığı seminerler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı temsilcileri, yerel yönetimler, sanayi ve ticaret odaları ve sektör temsilcileri tarafından oldukça ilgili görmüştü. 2018 yılının ilk semineri ise 18 Ocak’da Ankara’da organize edildi. İzocam’ın da sponsor olduğu “Tüm Yönleri ile Yalıtım Seminerleri”nin amacı, yurt genelinde yalıtım bilincini artırmak ve ülke için stratejik öneme sahip bir konuda farkındalık yaratmak ve enerji verimliliğini yüksek tutarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktı.

 

2017 yılında İzmir ve 2018 yılında Ankara’nın ardından, İzocam sponsorluğuna 1 Mart’da Adana, 19 Nisan’da Kayseri, 15 Kasım’da Antalya’da devam etti. 25 Aralık’da ise yüksek oranda beklenen bir katılımla İstanbul Elite World Asia Otel’de bu yılın son semineri yapılacaktır. Sponsorları arasında İzocam’ın da yer alacağı bu etkinlikte öğretim üyeleri, mimar ve mühendislerin yanı sıra, yerel yönetimler, kamu, STK ve sektör temsilcileri davetlidir.  

 

Isı, su, ses yalıtımı ile yangın güvenliğinin gün boyunca farklı oturumlarla, alanında uzman kişilerce ele alındığı Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nde; Su Yalıtımı Yönetmeliği, yapı güvenliği, Ses Yalıtımı Yönetmeliği ve ses yalıtımı uygulamaları, yangın güvenliği ve tedbirleri ile enerji verimliliği ile ısı yalıtımı ilişkisi, yalıtım uygulamalarında yapı denetimi konularıyla ilgili güncel bilgiler paylaşıldı.

 

Yalıtımın insan sağlığı ve yaşam konforu için vazgeçilmez bir unsur olduğu gerçeğinden yola çıkan İzocam, Türkiye’de yalıtımın yaygınlaşması ve yalıtım bilincinin artırılması için 2019 yılında da bu kapsamda yapılan etkinlik ve organizasyonlara desteğini devam ettirecek. 

 
İzocam’ın da Sponsor Olduğu, Tüm Yönleri İle Yalıtım Seminerleri İl İl Yalıtım Anlatıyor.