Antalya’nın büyük projelerinin yalıtım tercihi İzocam oldu

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Antalya’nın büyük projelerinin yalıtım tercihi İzocam oldu

Doğru yalıtım malzemeleri ve doğru uygulamalar, binalarda ve tesisatta ısı verimliliği sağlayarak hem doğal kaynakların korunmasına hem de enerjide dışa bağımlı olan ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyor. Isı ve ses yalıtımlı, enerji verimliliği yüksek, yangın güvenliği sağlanmış binalar enerji tüketiminin azaltılmasında çok önemli rol oynuyor. 

 

Zeminden çatıya, tesisattan ara bölmelere kadar her uygulama alanı için nitelikli yalıtım malzemeleri üreten İzocam, bir konuta içeriden uygulanabilecek yalıtımdan, sanayi yapılarına, otellerden okul ve hastanelere kadar her türlü binanın yalıtım ihtiyacına yanıt veriyor. 

Türkiye’de ve dünyada yalıtım sektöründe yedi farklı ürünü aynı çatı altında üretebilen tek şirket konumunda olan İzocam; ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği için Antalya’nın önde gelen projelerinin tercihi oldu.

 

ANTALYA İL EMNİYET SARAYI –İzocam bayisi Arsucan tarafından temin edilen İzocam ürünleriyle gerçekleştirilen 45.000 metrekarelik proje alanında 20.062 m2 İzocam Manto Taşyünü ürünü kullanıldı.  Proje uygulaması ise Yöntem Yapı tarafından gerçekleştirildi. Kalitesi ve sunduğu hizmetler nedeni ile İzocam’ın tercih edildiği bu projede binanın ısı yalıtımı yapılırken, yangın güvenliği ve ses yalıtımı da sağlanmış oldu.

NEST CONGRESS & EXHIBITION CENTER – Antalya’nın Belek ilçesi Serik beldesinde Yazıcı Demir Çelik San. Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilen 24.000 m2 alana yayılan projede İzocam bayisi Arsucan tarafından temin edilen ürünler tercih edildi. Uygulaması OSK İzolasyon tarafından yapılan projede yaklaşık 19.000 m2’lik farklı özelliklerdeki İzocam Taşyünü Teras Çatı Levhası ürünleri kullanıldı. 

 

DOUBLETREE BY HİLTON HOTEL – Antalya’nın Muratpaşa bölgesinde Ka Tasarım İnşaat şirketi tarafından gerçekleştirilen 4.000 m2 alandaki projede ve İzocam bayisi Arsucan tarafından temin edilen İzocam ürünleri kullanıldı. Projede 847 m2 İzocam Taşyünü Levha, 5.529 m2 İzocam Ara Bölme Levhası ve 1.756 m2 İzocam Dış Cephe Levhası ürünleri kullanıldı. Ka Tasarım tarafından yapılan uygulama öncesinde, İzocam uygulamada kullanılacak ürünler ve teknik özellikleri konusunda yalıtım danışmanlığı hizmeti de sundu. Proje ile odalar arası ses yalıtımı ve dış cephe ısı yalıtımı gerçekleştirilmiş oldu.

 

SUNİS BLUE RESIDENCE – Antalya’da Konyaaltı sahil yolunda Beta Mimarlık tarafından gerçekleştirilen 10.000 m2 alandaki bu projenin ısı yalıtımında 13.000 m2’lik İzocam Dış Cephe Levhası ürünü kullanıldı. İzocam bayisi Arsucan tarafından temin edilen İzocam ürünlerinin uygulaması da Beta Mimarlık Hizmetleri tarafından yapıldı. İzocam, sunduğu ürün kalitesi ile tercih edilirdi.

 

Daha fazla bilgi için: Doret Habib (D’oret İletişim) - d.habib@doretiletisim.com

Antalya’nın büyük projelerinin yalıtım tercihi İzocam oldu