Türkiye’nin Büyük Projeleri İzocam ile Yalıtılıyor

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Türkiye’nin Büyük Projeleri İzocam ile Yalıtılıyor

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeye devam ediyor. Son dönemde Ankara, Aydın ve Adana’nın önde gelen projelerine her ihtiyaca uygun ürün ve çözümleri ile imza atmaya devam etti. Ankara Etlik Hastanesi, İncirliova Jeotermal Santrali ve Adana’da inşa edilen 01 Burda AVM gibi marka projelerin yalıtımında, kalitesi, satış öncesi ve sonrası sağladığı hizmetin güvenirliği ve uzmanlığı nedeniyle İzocam ve ürünleri tercih edildi. 
 
Ankara Etlik Hastanesi -  Türkerler İnşaat tarafından inşasına devam edilen ve 1.215.000 m2’lik bir alana yayılan bu büyük proje 2020 yılında tamamlanacak. Proje için tercih edilen İzocamflex, İzocam Camyünü Boru, İzocam Camyünü Klima Levhası ve İzocam Cephe Levhası, İzocam bayileri Timeks ve Entaş tarafından temin edildi. Projenin cephe uygulamaları ise Ankara Aluminyum; mekanik tesisat uygulamaları ise Aemec Mekanik, Atakon, Isımas ve Ertek firmaları tarafından gerçekleştirildi. 
 
500 bin m2 İzocamflex ve Camyünü Klima Kanalı Levhası, 1 milyon metre İzocam Camyünü Boru ve 100 bin m2 İzocam Taşyünü Cephe Levhası’nın kullanıldığı projeye; İzocam tarafından mühendislik ve proje yönetim desteği de verildi. 
 
İncirliova Jeotermal Santrali – 3 S Kale Enerji A.Ş. tarafından inşaatı gerçekleştirilen, 50 MW’lik Jeotermal Santrali projesinde 30 bin m2’lik İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi kullanıldı. Projenin malzemeleri, İzocam bayisi Himerpa tarafından temin edildi. Projenin uygulaması ise Teknopur A.Ş. firması tarafından gerçekleştirdi.  Projeye İzocam tarafından, yalıtım mühendisliği desteği verildi.
 
01 Burda AVM – Adana’da inşa edilen 65 bin m2 alan üzerine kurulu 01 Burda AVM’nin klima ve tesisat yalıtımında  35 bin metre İzocam Taşyünü Boru, 20 bin m2 İzocamflex Kauçuk Klima Kanalı Levhası ve 30 bin metre İzocamflex Kauçuk Boru ürünleri kullanıldı. Esas Gayrimenkul tarafından inşası gerçekleştirilen projenin yalıtım malzemeleri, İzocam bayisi Timeks tarafından temin edildi. Projenin uygulaması ise Birleşim Mekanik firması tarafından gerçekleştirildi. İzocam tarafından, projeye yalıtım mühendisliği ve proje yönetimi desteği verildi.
 
Bilgi için: Doret Habib (Doret İletişim) - d.habib@doretiletisim.com 

 

Türkiye’nin Büyük  Projeleri İzocam ile Yalıtılıyor