Tüm Yönleri ile Yalıtım Seminerleri’ne Sponsor Olduk

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Tüm Yönleri ile Yalıtım Seminerleri’ne Sponsor Olduk

İzoder tarafından organizasyonu gerçekleştirilen ve İzocam’ın da sponsor olduğu “Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri”nin bu yılki ilk semineri 18 Ocak Perşembe günü, Ankara’da TOBB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Bu yıl gerçekleştirilen seminerlerin ikinci mekanına ise 1 Mart Perşembe günü Adana HiltonSA ev sahipliği yaptı.

İzoder tarafından iki ayda bir farklı bir ilde, o ilin çevre ve şehircilik il müdürlüğü işbirliği ile organize edilen “Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri” kapsamında ısı, ses ve su yalıtımı ile yangın güvenliği uzmanların sözcülüğünde, 4 farklı oturumla ve tüm yönleri ile ele alınıyor. Sektör profesyonellerin yanı sıra yerel yönetim temsilcilerinin de katıldığı seminerlerin bu yılki üçüncü durağı ise Kayseri olacak. 19 Nisan Perşembe günü Kayseri Radison Blu Otel’de gerçekleşecek etkinliğe katıl göstermek isteyenler info@izoder.org.tr adresine LCV bildiriminde bulunabilirler.

Tüm Yönleri ile Yalıtım Seminerleri’ne Sponsor Olduk