İzocam Bayileri “Kalkış İçin Hazır”

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Bayileri “Kalkış İçin Hazır”

İzocam bayileri bu yıl “Kalkış İçin Hazırız” mottosuyla, 08-10 Mart tarihleri arasında Antalya Belek Regnum Carya Otel’de gerçekleştirilen 18. Uluslararası Bayi Toplantısı’nda bir araya geldi. 2017 yılının değerlendirildiği ve 2018 hedeflerinin açıklandığı toplantıda, İzocam’ın potansiyelini gerçekleştirmek için artık ‘kalkış için hazır’ olduğu vurgulandı.

İzocam’ın bu yıl 18.’sini düzenlediği Uluslararası Bayi Toplantısının mottosu “Kalkış İçin Hazırız” olarak belirlendi. Toplantıda, İzocam’ın sahip olduğu potansiyele ulaşmak üzere bayilerinin ve çalışanlarının hazır olduğu vurgulandı.

9 Şubat sabahı gerçekleşen toplantı, MCT CEO’su Tanyer Sönmezer’in Mega Trendler sunumu ile başladı. İzocam bayileri ve bayilerinin eşlerinin katıldığı toplantıda, ekonomiden bilgi teknolojilerine, yaşamın her alanındaki mega trendlere dikkat çekildi. Tanyer Sönmezer’in ardından sözü İzocam Yönetim Kurulu Başkanı François-Xavier Moser aldı. Moser, Türkiye’deki yalıtım pazarının potansiyelinin çok yüksek olduğunu, İzocam’ın da bu potansiyeli en iyi şekilde gerçekleştireceklerine inandıklarını vurguladı.

İzocam Genel Direktörü Levent Gökçe ise konuşmasına, Dünya’daki ve Türkiye’deki trendlere değinerek başladı. Pazarlamanın değişen dünyasından, yeni hedef kitlelerden ve yeni pazarlama modellerinden bahseden Gökçe, Türkiye’deki yalıtım sektörünün uzun vadede sadece kentsel dönüşüm ekseninde değil; renovasyon gibi diğer alanlarda da gelişeceğinin altını çizdi. Gökçe, sektörün katma değeri yüksek ürün ve uygulamalara ihtiyacının olduğunu belirtti. 

2017 yılının ilk 3 ayında fabrikalardaki revizyon çalışmasının ardından yılın son 3 çeyreğinde; bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla %30’a yakın bir ciro artışı gerçekleştirdiklerini belirten ve bu başarıdaki katkılarından dolayı bayilere teşekkür eden Gökçe yeni hedeflerle ilgili şunları söyledi; “5 sene içinde 100 milyon dolar tutarında yatırım yapmayı planlıyoruz. Yeni organizasyon yapımız, Ar-Ge stratejimiz ve planlarımızla yeni hedeflerimize hazırız. Başarının kendisi kadar, sürekliliğinin de son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bunu da ancak yeni inovasyonlara kolayca uyum sağlayarak gerçekleştirebiliriz. Yalıtım sektöründe yeni trendleri öngörebilmeli ve enerji tüketimi düşük binalar, multi konfor binalar gibi yeni eğilimlere ağırlık vermeliyiz.”

Gala Gecesi’ne Bengü Damgası

Regnum Carya, 9 Şubat akşamı Gala Gecesi Ödül Töreni ve Gala Yemeği’ne ev sahipliği yaptı. 2017 yılının satış şampiyonlarına 8 farklı kategoride ödül verildi. Bayiler ödüllerini İzocam Genel Direktörü Levent Gökçe, İzocam Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Samir Kasem, Saint-Gobain Delegasyonu Türkiye Direktörü Arif Nuri Bulut ve İzocam direktörlerinden aldılar.

Ödül töreninin ardından eğlenceli sahne performansıyla geceye damgasını vuran Bengü, İzocam bayilerine unutulmayacak bir gece yaşattı.

İzocam Bayileri “Kalkış İçin Hazır”