İzocam’ın 2016 Yılı Faaliyet Raporu Galaxy Awards’dan Ödülle Döndü

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam’ın 2016 Yılı Faaliyet Raporu Galaxy Awards’dan Ödülle Döndü

İzocam’ın 2016 Yılı Faaliyet Raporu, Galaxy Awards tarafından yapılan değerlendirmede; ‘Design - Bound Publications” kategorisinde, “Covers – Annual Reports: Artistic/Illustrations” başlığı altında ‘Mansiyon Ödülü’nü kazandı. İzocam Genel Direktörü Levent Gökçe, “Raporu hazırlarken kullandığımız özel tekniklerle, yalıtımın İzocam’dan başladığı mesajını vermeyi hedefledik. Etkin içeriğin doğru tasarımla buluşması da ödülü getirdi” dedi.

İzocam’ın kreatifajansı Crenaworks tarafından tasarlanan 2016 yılı Faaliyet Raporu, Galaxy Awards tarafından önemli bir ödüle layık görüldü. “Konforu yaşayan bilir” sloganıyla yola çıkılarak hazırlanan İzocam 2016 yılı Faaliyet Raporu, “Design - Bound Publications” (Dizayn – Bağlı Yayınlar) kategorisinde, “Covers – Annual Reports: Artistic/Illustrations” (Kapak – Yıllık Raporlar: Sanatsal/Çizim) başlığı altında ‘Honors (Mansiyon) Ödülü’nü kazandı.
 

AKICI İÇERİK - UYGUN TASARIM
Konuyla ilgili açıklama yapan İzocam Genel Direktörü Levent Gökçe: “Raporumuzu; konseptimize uygun doğru, etkin ve akıcı bir içerik oluşturmak ve bu içeriği uygun bir tasarımla sunmak hedefiyle hazırladık. ‘Bir Bakışta İzocam’, ‘Değerlendirmeler’, ‘Faaliyetlerimiz’ ve ‘Kurumsal Yönetim’ olmak üzere dört başlık belirledik ve bu başlıkları en iyi anlatacak tasarım üzerine yoğunlaştık. Bu özverili ve dikkatli çalışmalarımız da başarıyı getirdi” dedi.
 

KURUMSAL VE ÇEVRECİ YAKLAŞIM
Levent Gökçe, raporda kullanılan özel teknikler hakkında da şu bilgileri verdi: “Raporumuzun sunumunda dış alanda yalıtımın değerini anlatan ‘foamboard’ kullandık. Bu teknik aracılığıyla yalıtımın İzocam’dan başladığı mesajını vermeyi hedefledik. Ayrıca raporumuzda geri dönüşümlü kağıt kullandık. Tasarım konseptini geliştirirken ise raporumuzun iç sayfalarında kullandığımız bar ve rasyo barları, yalıtım malzemesi olan ‘ikon’ ve ‘piktogram’lardan oluşturduk. Böylece kurumsal ve çevreci yaklaşımımızı, sürdürülebilirlik özelliğiyle anlatmış olduk.”
 

İzocam’ın ödül alan 2016 yıl Faaliyet Raporu’na, www.izocam.com.tr adresinde yer alan ‘Yatırımcı İlişkileri’ sekmesinden (www.izocam.com.tr/c42-yillik-faaliyet-raporlari.html) ulaşılabilir.
 

Covers – Annual Reports: Artistic/Illustrations

Bronze

REF Financial Press Limited
Tse Sui Luen Jewellery
(International) Limited
Annual Report 2016
HONG KONG

Honors

CRENA WORKS
IZOCAM
IZOCAM ANNUAL REPORT
TURKEY

İzocam’ın 2016 Yılı Faaliyet Raporu Galaxy Awards’dan Ödülle Döndü