İzocam Büyümeye Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam Büyümeye Devam Ediyor

Yalıtım sektörünün öncü markası İzocam, ihracat pazarlarındaki başarısını sürdürüyor. Türki Cumhuriyetler, Afrika, Balkanlar, Asya ve Ortadoğu başta olmak üzere bugüne kadar 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapmış olan İzocam’ın 20 adet de yerleşik bayisi bulunuyor.

İzocam, mevcut pazarlarda tanıtım ve eğitim faliyetlerini hız kesmeden devam ettirerek, bu pazarlardaki konumunu güçlendiriyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında Ürdünlü iş ortaklarını İstanbul’da ağarlayan İzocam, yalıtım sektörü ile ilgili bir de seminer düzenledi. Seminerin ardından tesis ziyaretleri gerçekleştiren İzocam, ürünler, uygulama detayları ve üretim hakkında iş ortaklarına bilgiler aktardı.

Ürdün’de 25 yıldır ürünleriyle varlığını sürdüren İzocam, Ürdün pazarında büyük projelere imza atan iş ortakları ile İstanbul’da özel bir buluşma düzenledi. 8-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen toplantılarda İzocam’ın yeni ürünler ve uygulama alanları ile ilgili seminer verildi. İzocam tesislerini de ziyaret eden Ürdünlü iş ortakları, ürünler ve üretim hakkında detaylı bilgiler aldı. Ardından İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi (İYEM)’nde gerçekleştirilen sunumlara katılan iş ortakları, teorik ve uygulamalı eğitim de aldı.
 

İki gün boyunca yoğun seminer ve eğitimlere katılan İzocam’ın iş ortakları, İstanbul’un tarihi mekanlarını da gezdi.
 

Türkiye’de yalıtımın tarihini başlatan ve sektöre öncülük eden İzocam, bugüne kadar 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yaptı. Ülkemiz dışında 20 yerleşik bayi ile çözüm sunan İzocam’ın ihracatı 700.000 m³’ü aşıyor. İzocam’ın ürün çeşitliliği, kalitesi, hizmetleri ve detay çözümleri İzocam’a olan ilgiyi artırıyor. İzocam gerçekleştirdiği başarılı ihracat çalışmaları ile, her yıl İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen “Başarılı İhracatçılar” ödülünün sahibi oluyor. İzolasyon Malzemeleri kategorisinde birincilik ödülünü alan İzocam, başarılı ihracat çalışmalarına devam ediyor.
 

Son dönemde ihracat faaliyetlerinde Ortadoğu ve Asya ülkelerine odaklanan İzocam’ın 2016 yılı satışlarının 62.5 milyon TL’lik kısmını ihracat oluşturdu. İzocam bu rakamı önümüzdeki 5 yıl toplamda 150 milyon doların üzerine çıkarmayı hedefliyor.

 

Bilgi için:
Burcu Ertek (İzocam Kurumsal İletişim) 216 – 440 40 50 - ertek@izocam.com.tr

İzocam Büyümeye Devam Ediyor