İzocam, Kıbrıs Pazarında İddialı

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

İzocam, Kıbrıs Pazarında İddialı

Yalıtım sektörünün öncü markası İzocam, bugüne kadar 100’ün üzerinde ülkeye yaptığı ihracatla sektörünün en çok ihracat yapan  firması konumunda.

Kıbrıs’taki  konumunu güçlendirmeyi hedefleyen İzocam, Kıbrıs pazarında tanıtım ve eğitim faliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz Eylül ayında Kıbrıs’da iş ortaklarına ürün ve hizmetleri ile ilgili seminer veren İzocam, seminer sonrası alt bayilerini de ziyaret ederek ülkedeki sektörün durumunu ve alt bayilerin ihtiyaçlarını bizzat yerinde tespit etti.

Ağırlıklı olarak bina ve sanayide kullanılan yalıtım ürünlerinin ihracatını gerçekleştiren İzocam, Orta Doğu HVAC (ısıtma, soğutma ve iklimlendirme) pazarının da en önemli üreticisi konumunda. İzocam’ın ihracat pazarında bu konuma gelmesinde ise sundukları ürünlerin kalitesi ile hizmet çeşitliliğinin yanında, doğru ve akılcı paketleme tekniklerinin kullanılması ve bu sayede  elde edilen nakliye kolaylığının payı büyük.
 

Kıbrıs’da 10 yılı aşkın süredir ürünleriyle varlığını sürdüren İzocam, Kıbrıs bayisi Tafy ile alt bayi çalışanlarına yönelik özel bir buluşma düzenledi. İzocam, 21 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği seminerde İzocam’ın yeni ürünleri ve bu ürünlerin uygulama alanları ile ilgili bilgiler verildi. 22 Eylül’de de alt bayi ziyaretleri gerçekleştiren İzocam, Kıbrıs’da sektörün beklentilerini yerinde inceledi.
 

Türkiye’de yalıtımın tarihini başlatan ve sektöre öncülük eden İzocam, bugüne kadar 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yaptı. Ülkemiz dışında 20 yerleşik bayi ile çözüm sunan İzocam’ın ihracatı 700.000 m³’ü aşıyor. Son dönemde ihracat faaliyetlerinde Sahra Altı, Ortadoğu ve Asya ülkelerine odaklanan İzocam’ın 2016 yılı satışlarının 62.5 milyon TL’lik kısmını ihracat oluşturdu. İzocam bu rakamı önümüzdeki 5 yıl toplamda 150 milyon doların üzerine çıkarmayı hedefliyor. İzocam gerçekleştirdiği başarılı ihracat çalışmaları ile, her yıl İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen “Başarılı İhracatçılar” ödülünün sahibi oluyor. İzolasyon Malzemeleri kategorisinde birincilik ödülünü alan İzocam, başarılı ihracat çalışmalarına devam ediyor.

 

Bilgi için:
Burcu Ertek (İzocam Kurumsal İletişim) 216 – 440 40 50 - ertek@izocam.com.tr

İzocam, Kıbrıs Pazarında İddialı