Izocam’in Bilgi Güvenligi Belgelendi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam’in Bilgi Güvenligi Belgelendi

ISO 27001 Bilgi Güvenligi Yönetim Sistemleri Belgesi;  firmalarin bilgi varliklarini gizlilik, bütünlük ve erisilebilirliklerini veya kullanilabilirliklerini   saglamak amaci ile kurduklari bilgi güvenligi yönetim sistemini belgelendirmek, üçüncü taraflara kanitlamak amaci ile verilmektedir.
 

Bagimsiz belgelendirme kuruluslarinin yaptiklari denetim sonucu almaya hak kazanilan bu belge, kurumdaki bilgilerin güvenliginin saglanmasina yönelik sistematik bir uygulama oldugunun kanitidir.
 

Izocam merkez ofisinde yürütülen; Bilgi Sistemleri, Insan Kaynaklari, Satis, Ihracat, Pazarlama, Finansal Iliskiler, Mühendislik, Ürün Planlama ve Lojistik süreçleri üzerine TÜV NORD CERT Gmbh tarafindan denetime tabi olarak ilgili kontrollerden basari ile geçerek ISO 27001 Bilgi Güvenligi Yönetim Sistemleri Belgesi almaya hak kazanmistir.
 

Izocam sahip oldugu belgelerle sektör öncülügüne devam ediyor…

Küresellesen Dünya standartlarina uygun olarak müsterilerinin talep ve beklentilerini zamaninda ve çevreci bir yaklasimla karsilayan Izocam; ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 Isçi Sagligi ve Is Güvenligi Sistemini tesislerinde uygulamaktadir.
 

Izocam ürünleri, Uluslararasi Yapi Malzeme Yönetmeligi´nin 6.maddesine göre; "ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karsilamasina imkan veren malzeme" anlamina gelen CE isareti ile piyasaya arz ediliyor. Ayni zamanda mineral yünler; tasyünü ve camyünü için sadece bio ürün kategorsine verilen EUCEB sertifikasina sahip… Izocam’in ürünleri Türk Standart Enstitüsü (TSE) kriterlerine de uygun üretiliyor. Izocam’in Çati Siltesi ve Rulopan ürünlerinin AB ülkesinin ulusal emisyon limitlerine uygunluk belgesi olan Eurofins Gold belgesi bulunuyor.

Ayrica Izocam, 1 Nisan 2015 tarihi itibariyla camyünü ve tasyünü ürünler için EPD (Environmental Product Declaration - Çevresel Ürün Beyani) Belgesi’ni alarak Türkiye’de Isi Yalitim Malzemeleri üreticileri içinde EPD Belgesi’ne sahip ilk kurulus oldu. EPD (Environmental Product Declaration - Çevresel Ürün Beyani), ürün veya hizmete ait dogrulanmis nicel çevresel bilgilerin seffaf olarak toplumla paylasimini ve böylece çevreye olumsuz etkileri daha az olan ürün ve hizmetlerin tesvik edilmesini amaçliyor. EPD belgeleri, yapi malzemelerinin çevresel performansi açisindan aydinlatici bilgiler içeriyor. Izocam’in 2017 yilindaki önemli hedefleri arasinda ise ISO 14064 Sera Gazi Yönetimi Onayi’ni almak bulunuyor.

 

Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 /
seher.saygin@essance-istanbul.com

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 /
zeynep.yigit@essance-istanbul.com

Izocam’in Bilgi Güvenligi Belgelendi