Izocam’dan Yalitimli Panellere Estetik Bir Dokunus; Tekiz Sinüs Panel!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam’dan Yalitimli Panellere Estetik Bir Dokunus; Tekiz Sinüs Panel!

Izocam Tekiz,Türkiye’de ilk ve tek sinüs desenli tasyünü cephe panelini satisa sunuyor. Endüstriyel yapilar için devrim niteliginde olan Tekiz Sinüs Panel, sektöre mimari ve estetik açidan yeni bir soluk getiriyor.Gizli vidali özelligi de bulunan Tekiz Sinüs Panel, sanayi binalarinin cephelerinde kolaylikla kullaniliyor. Hemen her binaya uygulanabilen Tekiz Sinüs Panel, farkli renk sac seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Tekiz Sinüs Panel ayrica yüksek yangin güvenligi de sagliyor.

 

Ödüllü Tekiz Paneller yüksek yangin güvenligi sunuyor

Tekiz Tasyünü Yalitimli (Sandviç) Panellerin ‘EI60 ve E120 Yangin Dayanimi’ sertifikasi bulunuyor. Tasyünü Yalitimli Panel uygulamalarindaki tecrübeleriyle sektöre yön veren Izocam, “REI 120 Yangin Dayanimi Sertifikasi”na sahip Tekiz Tasyünü Çati Paneliyle de yanginda zaman kazandiriyor, olasi büyük zararlardan, can ve mal kayiplarindan kurtulma imkâni sagliyor.

 

A sinifi yanmaz malzemelerin kullanimina dikkat edilmeli…

Günümüzde ihtiyaçlarin ve yatirimlarin büyümesiyle birlikte yüzlerce isyerinin ve binlerce insanin bir arada bulundugu isyerleri ve alisveris merkezleri, sanayi yapilari karsimiza çikiyor. Buna bagli olarak yangin ihtimaline karsi son derece güvenli çözümlerin devreye girmesi gerekiyor. 50 yil öncesiyle karsilastirildiginda artik günümüz binalarinda çok daha farkli malzemeler kullanildigi görülüyor. Türkiye’de yatirim yapan yabanci sermayeli kuruluslar, tesislerin çati ve duvarlarinda yangin emniyeti için A sinifi malzeme kullanimini sart kosuyor ve A sinifi yanmaz malzemelerin, yeni Avrupa Yangin standartlarina göre sadece Tasyünü(mineral yünler) oldugu biliniyor.
 

Izocam Tekiz ürünleri:

2013 yilinda Gebkim/Gebze tesislerinde 4.000.000 m² kapasiteli yeni panel hattini kuran Izocam’in Tekiz Yalitimli Çati ve Cephe Sistemleri bünyesinde kaset sistem profili, dalgali trapez, çati trapezi, cephe trapezleri, membranli fibro panel, kombi panel, metal kiremit, soguk depo paneli gibi ürünler bulunuyor.
 

ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 Isçi Sagligi ve Is Güvenligi Sistemi ve ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi´ni Tekiz Tesislerinde de hassasiyetle uyguluyor. Uluslararasi bir standart olan, Malzeme Yönetmeligi’nin 6. maddesine göre; “ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karsilamasina imkân veren malzeme” anlamina gelen “CE” isareti ise tüm Izocam Tekiz ürünlerinde bulunuyor.

Izocam’dan Yalitimli Panellere Estetik Bir Dokunus; Tekiz Sinüs Panel!