Izodemi, Egitimleriyle Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izodemi, Egitimleriyle Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi Izodemi egitimleri bu yil da Eylül, Ekim ve Kasim aylarinda gerçeklestirilecek. Her yil farkli bir temayla verilen Izodemi egitimlerinin 2016 yilinin konusu  “Kazandiran Müzareke” olacak. 
 
Bu sene altincisi düzenlenen Izodemi egitimleri ile müsteri ihtiyaçlarinin dogrultusunda dogru ürünü sunarak, etkili müzakere yöntemleriyle satis becerilerinin gelistirilmesi amaçlaniyor. Egitimin içeriginde “Müzakere nedir?, “Basarili müzakerenin tanimi”, “Müzakere yol haritasi”, “Algilama ve akilci baris”, “Güç dengesi”, “Müzakere stratejileri”, “Telefonla müzakere”, “E-posta ile müzakere”, “Müzakerede taktikler”, “Olumlu ya da olumsuz davranislar” gibi konu basliklarinin yani sira vaka çalismalari ile ilgili faydali bilgiler de yer aliyor.
 
Egitimler 29 Eylül Antalya, 11 Ekim Bursa, 26 Ekim Izmir, 27 Ekim Istanbul, 03 Kasim Denizli, 09 Kasim Ankara, 10 Kasim Konya, 17 Kasim Erzurum,  23 Kasim Adana ve 30 Kasim Eskisehir’de gerçeklestirilecek. 
 
Is süreçlerinde egitimin gücüne inanan Izocam, sektörünün gelisimine katkida bulunmak amaciyla her yil farkli bir temada egitim düzenlemeye devam ediyor. Bu egitimlerle sektör temsilcilerini bilinçlendirmeyi ve kapasitelerini gelistirerek yetkinliklerini artirmayi amaçliyor. Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi egitimlerden biri olan Izodemi egitimleri kapsaminda bugüne kadar 128 egitim verildi ve yaklasik 2800 kisiye ulasildi. 

 

Izodemi, Egitimleriyle Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor