Iyem,Sektör Çalisanlarina Yönelik Egitimlerini Sürdürüyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Iyem,Sektör Çalisanlarina Yönelik Egitimlerini Sürdürüyor

Izocam Yalitim Egitim Merkezi (IYEM), sektör çalisanlarinin bilinçlenmesi için gerçeklestirdigi egitimlerine Eylül ayinda da devam ediyor. Zengin içerikleri ile egitimler veren IYEM, ayni zamanda süreci basariyla tamamlayan katilimcilara Yalitim Uzmani Sertifikasi veriyor. Kuruldugu günden bu yana IYEM’de yaklasik 20 bin insaat, yalitim ve tesisat sektörü temsilcisine 44.370 adam saat egitim verildi.

Ülkemizde yalitimin tarihini baslatan Izocam, sektör çalisanlarini yalitim konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor. Izocam Yalitim Egitim Merkezi (IYEM)’de 19 – 30 Eylül tarihlerinde gerçeklesecek egitimler, konusunda deneyimli 41 uzman tarafindan ücretsiz olarak veriliyor. Bugüne kadar yaklasik 20 bin kisiye 44.370adam.saategitim olanagi sunan IYEM, süreci basariyla tamamlayan katilimcilara Yalitim Uzmani Sertifikasi veriyor.
 

Yalitim konusunda dogru bilinen yanlislari düzeltme, kullanilan malzeme seçimlerinin önemi, uygulamalarin enerji verimliligine etkisi gibi konular basta olmak üzere yalitim sektörüne dair birçok konu IYEM egitimlerinde ele aliniyor. Deneme-yanilma yöntemlerinin yanlis uygulamalara neden oldugu sektörde Izocam, kaliteli isi, ses ve yangin yalitim uygulamalarinda en önemli unsurun çalisanlari sürekli egitmekten geçtigini vurguluyor.
 

19 – 30 Eylül tarihleri arasinda gerçeklestirilecek egitimlerde sektör çalisanlarina Ses Yalitimi ve Ses Denetimi, Örnek Çözümlerle Ses Yalitimi Uygulamalari, Uygulamali Ses Yalitimi Egitimi, Tehlike Belirleme ve Risk Analizi, Is Sagligi ve Güvenligi, Yalitimli Alçi Levha Duvar ve Asma Tavan Sistemleri ile Yangin Güvenligi konularinda egitim verilecek.
 

Verdigi egitimlerle insaat ve tesisat gibi birçok sektöre katki saglayan IYEM, bu misyonunu sürdürecek.

IYEM egitim takvimi

19 – 21 Eylül 2016 SES YALITIMI VE SES DENETIMI
22 Eylül 2016 ÖRNEK ÇÖZÜMLERLE SES YALITIMI UYGULAMALARI
23 Eylül 2016 UYGULAMALI SES YALITIMI EGITIMI
26 Eylül 2016 TEHLIKE BELIRLEME VE RISK ANALIZI
27 Eylül 2016 IS SAGLIGI VE GÜVENLIGI
28 Eylül 2016 “AKILCI ÇÖZÜMLER” YALITIMLI ALÇI LEVHA DUVAR VE ASMA TAVAN SISTEMLERI
29-30 Eylül 2016 YANGIN GÜVENLIGI

2016 yili egitim programi detaylari ve katilim kaydi için: www.iyem.com.tr

Iyem,Sektör Çalisanlarina Yönelik Egitimlerini Sürdürüyor