Izocam’in Ihracattaki Basarisina Iki Ödül Birden

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam’in Ihracattaki Basarisina Iki Ödül Birden

Izocam her yil Iklimlendirme Sanayi Ihracatçilari Birligi (ISIB) tarafindan verilen
“Basarili Ihracatçilar Ödülü”nü, bu yil da almaya hak kazandi. Izocam ayrica Dünya Gazetesi ve DHL Expres isbirligi ile 15’incisi düzenlenen Ihracatin Yildizlari Ödülleri’nde de “Sürdürülebilirlik Için Çözüm Üreten Ihracat Özel Ödülü”ne layik görüldü.

Iklimlendirme Sanayi Ihracatçilari Birligi (ISIB), kurulus yili olan 2011’den bu yana üye firmalarini her yil ihracattaki basarilarina göre ödüllendiriyor.Firmalarin 2015 yili Ihracat Performanslarina göre degerlendirildigi “Basarili Ihracatçilar”ödülleri kapsaminda, ISIB Izocam’i“En Çok IzolasyonMalzemesi Ihracati Yapan Firma”kategorisinde ödüle layik gördü.
 

Ekonomi Bakani Mustafa Elitas’in, önemli kurum ve kuruluslarin üst düzey yetkilileri ile sektör temsilcilerinin katilimiyla Nisan 2016’da gerçeklestirilen ödül töreninde, ISIB üyesi firmalara 17 kategoride toplam 46 ödül verildi. “En Çok Izolasyon Malzemesi Ihracati Yapan Firma” kategorisinde ödül almaya hak kazanan Izocam, ödülünüEkonomi Bakani Sn. Mustafa Elitas’tan aldi. Izocam 2013 ve 2014 yillarinda da ISIB tarafindan ayni kategoride ödüle layik görülmüstü.
 

Mayis ayinda ise, Izocam’a bir ödül de Ihracatin Yildizlari’ndan geldi. DünyaGazetesi ve DHL Expres isbirligi ile bu yil 15’incisi düzenlenen Ihracatin Yildizlari Ödülleri´nin törenineTIM Baskani Mehmet Büyükeksi, DEIK ve IKV Baskani Ömer Cihad Vardan, ihracatçi birlikleri baskanlari ve is dünyasininsayili isimleri katildi. Törende toplam 9 farkli kategoride 19 firma ödül aldi.
 

Ihracatin Yildizlari Ödül Töreni´nde, özel nitelik tasiyan faaliyetlerinden dolayi öne çikan firmalar da "Özel Ödüller" kategorisinde degerlendirildi. Izocam’in ihracattaki basarisi “Sürdürülebilirlik Için Çözüm Üreten Ihracat Özel Ödülü” ile ödüllendirildi. Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut ödülü Dünya Grubu Genel Müdürü Hülya Koç’tan aldi.
 

Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut, ihracat basarilarinin ayni dönemde iki farkli kurulus tarafindan ödüllendirilmesinden büyük gurur duyduklarini söyledi. “Izocam olarak ülkemiz ekonomisine katki saglayabilmek için odaklandigimiz en önemli iki konu ihracat ve istihdam... Ihracatimiz ile bugün 46 ülkeye ürünlerimizi gönderiyoruz. Dünya genelinde sahip oldugumuz müsterilerimize sundugumuz kesintisiz ve kaliteli hizmetimizin yani sira, yeni pazarlar arastirip yeni firsatlar elde ederek ihracat hacmimizi araliksiz olarak gelistirmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde de mevcut ihracat kapasitemizi artirmak için var gücümüzle çalismaya devam edecegiz. Hem ISIB’e hem de Ihracatin Yildizlari’na organizasyonlari ve bu ödülleri bize layik gördükleri için tesekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 

Izocam’in son 5 yilda ihracattan elde ettigi satis geliri toplam 160 milyon USD’yi buldu. Sirket, gelecek 5 yilda bu rakami 200 milyon dolara ulastirmayi hedefliyor.

 

Bilgiiçin:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi /seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

Izocam’in Ihracattaki Basarisina Iki Ödül Birden