Izocam Bayileri Endülüs’ün Tarihi Dokusu Ve Kültürel Zenginlikleriyle Unutulmaz Bir Seyahat Keyfi Yasadi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Bayileri Endülüs’ün Tarihi Dokusu Ve Kültürel Zenginlikleriyle Unutulmaz Bir Seyahat Keyfi Yasadi

Her yil bayi ve müsterilerine yönelik düzenledigi kampanyalarla Dünya’nin en güzel ülkelerini yakindan görme firsati sunan Izocam, bu sene basarili olan bayilerini ve müsterilerini Endülüs’de agirladi.  27 Nisan – 03 Mayis 2016 tarihlerinde Endülüs’e gerçeklestirilen geziye 33 kisi katildi. Izocam bayi ve müsterileri hafizalara kazinacak yerleri gezme firsati yakaladilar.

27 Nisan - 03 Mayis 2016 tarihleri arasinda gerçeklestirilen Endülüs seyahati Malaga’dan basladi. Malaga sehir turunda Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaza Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi görülen yerler arasindaydi.
 

28 Nisan’da Malaga’dan Cordoba’ya geçen ekip, geziye panoramik sehir turuyla basladi ve bembeyaz evlerin bulundugu labirent gibi sokaklari ile Musevi Mahallesi, Calle de Flores, tipik Endülüs sokaklari, iç avlulu çicekli evleri ile Judeira, Plaza Myor, Roma Köprüsü, sehir surlari ve Almodovar Kapisi’ni gezdi. Sehir turunun ardindan Cordoba Cami’sini ziyaret ettiler. 29 Nisan günü ise Sevilla sehir turunda Amerika Meydani, Ispanya Meydani, Altin Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parki’ni ziyaret ettiler. Aksam Flamenko Show da izleyen Izocam bayi ve Müsterileri 30 Nisan’da ise Granada’ydi. Shir turunda Arap Çarsisi ve Albaizin semtini gezdiler ve Alhambra Sarayini ziyaret ettiler. St.Nikolas tepesinde aksam yemegi ile gün sona erdi.
 

Izocam bayi ve müsteriler 1 Mayis’da Malaga - Ronda – Marbella turu yapti. Ronda’da panoramik sehir turunda boga güresi alani Plaza de Toros, Eski Köprü (Puente Viaje), Santa Maria la Mayor Kilisesi, Belediye Binasi (Ayuntamiento), Minarete San Sebastian, Casa del Rey Moro, Mondragon’un Sarayi, engizisyonun bölgesel merkezi Convento de Santo Domingo görülen yerler arasindaydi. Grup, 2 Mayis Günü’nü Malaga’da geçirdikten sonra 3 Mayis’ta Istanbul’a döndü.

Izocam Bayileri Endülüs’ün Tarihi Dokusu Ve Kültürel Zenginlikleriyle Unutulmaz Bir Seyahat Keyfi Yasadi