Izocam Bayileri Portekiz’deydi…

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Bayileri Portekiz’deydi…

Izocam,  bu yil bayilerine Portekiz’i gezebilme firsati sundu. 1-5 Mayis tarihleri arasinda Portekiz’e gerçeklestirilen seyahate 55 kisi katildi. Izocam bayileri Portekiz’den hafizalarda yer eden hatiralarla döndü.

Izocam bayileri 01-05 Mayis 2016 tarihleri arasinda unutulmaz bir Portekiz gezisi yaptilar. Porto’da yapilan sehir turunda Rieira semti tarihi binalari, Bolsa Sarayi, Santa Clara Kilisesi, Se Katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri gezildi.
 

2 Mayis’ta Porto’dan Guimarães – Braga ya geçen Izocam bayileri, Guimarães’te Dom Afonso Henriques Kalesi, Bragança Dükleri Sarayini ziyaret ettiler ve eski sehir meydanini gezdiler. Buradan Piskoposlar sehri olarak bilinen Braga’ya geçen bayiler, ardindan Ponte de Lima ve Viana do Castelo’da fotograf molasi verdiler.
 

3 Mayis’ta da Santiago de Compostela’ya giden Izocam bayileri sehir turunda Pobo Galego müzesi, Perginacians müzesi, Praza do Obradoriro’ya giderek Santiago de Compostela katedralini ziyaret ettiler.  Unutulmaz anilar edinilen seyahat 5 Mayis’ta sona erdi.

Izocam Bayileri Portekiz’deydi…