Izocam Çalisanlari Çalisan Gecesinde Bir Araya Geldi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Çalisanlari Çalisan Gecesinde Bir Araya Geldi

Izocam’in her sene çalisanlari için düzenledigi “Çalisan Gecesi” bu yil da cosku içinde geçti. 13 Mayis Cuma günü Istanbul Divan Asia ve 14 Mayis Cumartesi Mersin Marehan’in ev sahipliginde gerçeklesen gecenin konsepti “Basari Senin Elinde”ydi.

Izocam’in bu yil 13 – 14 Mayis tarihlerinde Istanbul ve Mersin’de ayri ayri organize ettigi gece, “Basari Senin Elinde” temali film gösterimiyle basladi. Film gösteriminin ardindan Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut bir konusma yapti.
 

Bulut konusmasinda, sirketin basarilarinin ardinda disiplinli ve istikrarli çalismalariyla Izocam personelinin oldugunu söyledi. 2016 yilinin basindan beri aldiklari ödüllere de deginen Bulut, “Her ne kadar zorlu bir yil geçirmis olsak da sene içerisinde layik görüldügümüz ödüller, basaridan vazgeçmedigimizin en güzel kaniti niteligindedir. Önümüzdeki dönemde de hep birlikte, büyük ve güçlü bir aile olarak yeni hedeflerimizi gerçeklestirmek üzere yol almaya devam edecegiz. Sizlerin destegiyle ve el birligiyle daha yapacak çok isimiz oldugunu biliyoruz. Geçmiste oldugu gibi bugünden itibaren de yapacagimiz çalismalarda desteklerinizi ve çalisma gayretinizi sürdüreceginize inaniyorum. Böylelikle küresel arenada da yeni basarilara imza atarak kurumumuzu daha ileri götürecegiz.” dedi
 

Gece kidem ödülleri, farkli kategorilerde verilen basari ödülleri ve Genel Müdür Özel Ödülleri’nin takdimi ile devam etti. 35, 30, 20, 25 ve 10 yillik çalisanlarin Izocam’a olan gönül bagliliklari ödüllendirildi. Ödül almaya hak kazananlar ödüllerini Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut ve sirketin Genel Müdür Yardimcilarindan aldilar.
 

13 Mayis aksami Istanbul Divan Asia, 14 Mayis aksami da Mersin Marehan’da gerçeklesen gece boyunca, Izocam çalisanlari kesintisiz sahne sovlari ve sarkilar esliginde doyasiya eglendi. Sahne, Violin sanatçisi Alishya Juska performansiyla açilirken, ardindan 90’larin unutulmaz ismi Tayfun Duygulu da Motto Orkestrasi esliginde sahne aldi. Dans ve müzik keyfinin coskuyla yasandigi “Basari Senin Elinde” gecesinde Izocam’in reklam filminin yildizi apartman görevlisi maskotu, Latin Brass esliginde sahneye çikti ve gecenin yildizi oldu. Izocam yönetimiyle birlikte pasta da kesen maskot, çalisanlarla halay çekip selfie yapti ve danslariyla izleyenlere neseli dakikalar yasatti. Ardindan dans gösterisi ile eglencenin doruga çiktigi gecede Izocam personeli DJ performansi esliginde eglenerek geceyi noktaladi.
 

LCV ve bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74
Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

Izocam Çalisanlari Çalisan Gecesinde Bir Araya Geldi