Izocam’in 2 Yeni Mobil Uygulamasi Yayina Girdi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam’in 2 Yeni Mobil Uygulamasi Yayina Girdi

Izocam’in 50. yilinda yayimlanan, yalitimin ve Izocam’in tarihini anlatan “Izocam - Yalitimda 50 YilKitabi” ve Izocam ürünlerinin, güncel ürün bilgileri ile yer aldigi “Izocam Ürünleri Mobil Katalogu”nun - android ve iOS versiyonlarini Subat 2016’da yayina alindi. Her iki bilgi kaynagi da App Store ve Google Play’den kolaylikla indirilebiliyor.

Izocam mobilürün katalogunda detayli olarak tüm ürünlerin bilgileri yer aliyor. Katalog, android ve iOS versiyonlarda, ürünlerin uygulama alanlarina göre gruplandirildigi için kullanicilara büyük kolaylik sagliyor. Site içi arama kolayligi ile kullanici dostu navigasyon imkani sunan yeni uygulamada ürün fotograflari ve uygulama fotograflari da yer aliyor.

2015 yilinda yayimlanan ve Izocam’in 50 yillik yol hikayesini anlatan “Izocam – Yalitimda 50 Yil Kitabi” da bu yil mobil dünya ile bulustu. Dogada yalitimla baslayan, yalitimin Dünya’daki ve Türkiye’deki gelisimini, ülke ekonomisine sagladigi katkiyi sunan;Izocam’in 50 yilini ve 50 yillik yol arkadaslarini anlatan referans niteligindeki bu kitabin da Android ve iOS versiyonlari tamamlandi. Uzun süren arastirmalar, kaynak toplama süreci, röportajlar ve arsiv malzemeleri ile hazirlananbu zengin kitap “IzocamYalitimin 50 yili” ismi ile App Store ve Google Play’den indirilerek rahatça okunabiliyor.
 

Detayli Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com/ 0 530 384 62 74

Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 282 40 85 - dahili 23
zeynep.yigit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79    

Izocam’in 2 Yeni Mobil Uygulamasi Yayina Girdi