Izocam Bayileri 16. Uluslararasi Bayi Toplantisinda Bulustu.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Bayileri 16. Uluslararasi Bayi Toplantisinda Bulustu.

Izocam bayileri, “Basari Senin Elinde” mottosuyla gerçeklesen “16. Uluslararasi Bayi Toplantisi” için 03-06 Mart tarihleri arasinda Antalya Belek’te bir araya geldi. Geleneksel hale gelen Izocam’in Bayi Toplantisi açilis konusmasini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut yapti. Konusmasinin basinda Izocam’in kurucusu Vehbi Koç ve eski Yönetim Kurulu Baskani merhum Mustafa Koç için bir dakikalik saygi durusunda bulunuldu.


Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un ardindan konusma yapan Saint Gobain Bölge Genel Müdürü François Xavier Moser, Türkiye’nin Saint Gobain Bölgesi için öneminden söz etti. Toplantiya, konuk konusmaci olarak davranis bilimleri uzmani, senarist ve oyuncu Mehmet Auf katildi. Açiga çikan karbondioksit saliniminin yine esdeger bir karbondioksit tasarrufu ile karsilandigi karbon nötr etkinlikte, 2015 yili is sonuçlarinin anlatildigi, 2016 hedeflerinin paylasildigi, dünya ve Türkiye ekonomisinin sektörel bazda degerlendirildigi toplantida, 2015’te en yüksek ciroya ulasan 24 bayi ödüllendirildi.


Izocam, her yil geleneksel olarak düzenledigi Bayi Toplantisi’nin onaltincisini, 03-06 Mart 2016 tarihleri arasinda Antalya Belek’te Maxx Royal Otel’de gerçeklestirdi.


16. Uluslararasi Bayi Toplantisi’na, yurtiçinden 114 ve 11 farkli ülkeden 15 olmak üzere toplam 129 bayi katildi. Israil, Bulgaristan, Kibris, Lübnan, Makedonya, Azerbaycan, Misir, Yunanistan, Ürdün, Kosova, Gürcistan, Fas ve Irak bayileri geleneksellesen 16. Uluslararasi Bayi Toplantisi’nda Izocam’i yalniz birakmadi.

Izocam’in 2015 yili is sonuçlarinin, dünya ve Türkiye ekonomisinde gelismelerin degerlendirildigi, 2016 hedeflerinin paylasildigi toplantinin açilisini Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut gerçeklestirdi. Bulut’un açilis konusmasinin ardindan, Saint Gobain Bölge Yönetim Direktörü François Xavier Moser, toplantinin ana temasi olan “Basari Senin Elinde” mottosuna atifta bulunarak, bayilerin daha da basarili olmalari için Izocam’in inovatif ürünlerini müsterilerine etkin bir sekilde tanitmalari önerisinde bulundu.


Izocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut sunumunda, Izocam’in basarilarini, küresel sorunlara karsi kendi bünyesinde yaptigi çalismalari rakamlar ve arastirmalarla anlatti. A. Nuri Bulut, fosil yakit tüketiminin sera gazinin artisini, dolayisiyla küresel isinmayi etkiledigine dikkat çekti. Enerjisinin yüzde 75’ini ithal eden ülkemizde küresel isinmaya karsi, ulusal karbon envanteri çikarilmasi, sektörlerin azaltim hedeflerinin belirlenmesi gibi çalismalar gerçeklestirilirken, sektörlerin sera gazi miktarlarina göre karbon vergisi toplanmasinin gündemde oldugunu da belirten Bulut, Izocam’in bu çerçevede sürdürülebilirlikle ilgili attigi adimlardan su sözlerle bahsetti: “Izocam 2015 yilinda sürdürülebilirlik ilkelerine imza atarak, su yönetimi, enerji yönetimi ve verimliligi, iklim degisikligi, sorumlu üretim, isgücü ve istihdam, ürünler ve sistemleriyle toplumu sürdürülebilir bir gelecege tasimayi taahhüt etti. 2015’te aldigimiz ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri Belgesi, Camyünü ve Tasyünü için Çevresel Ürün Beyanlari, karbon ayak izi beyanlari, enerji ve enerji tüketimi kaynakli sera gazi azaltim projeleri ve onaylanan sera gazi izleme planlarimizla bu taahhütü yerine getiriyoruz. 2016 yilindaki önemli hedeflerimizin arasinda ISO 14064 Sera Gazi Yönetimi Onayi’ni almak yer aliyor.”

 

Bulut’un ardindan sunum yapan Satis ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem sektöre, insaat ve yalitim sektörü açisindan 2015 yilini degerlendirdi. Öktem, 2015 yilinin zor geçmesine ragmen, yalitim sektörünün büyüme kaydettigini ifade etti. Ayrica ürünlerin pazar paylari, satis sürecindeki yeni yaklasimlar, sirketin son dönemde gerçeklestirdigi pazarlama ve kurumsal iletisim faaliyetleri hakkinda da bayileri bilgilendirdi ve 2015 Bayi Memnuniyeti Anketi sonuçlarini açikladi.

16. Uluslararasi Bayi Toplantisi’nin konuk konusmacisi ise davranis bilimleri uzmani, senarist ve oyuncu Mehmet Auf oldu. “Basarinin olmayan formülü” konulu söylesisi ile büyük begeni toplayan Auf,  konusmanin sonunda dinleyicilerle bir de selfie çekti.

16. Uluslararasi Bayi Toplantisi, Izocam 2016 etkinliginde olusan yakit ve elektrik tüketiminden kaynaklanan 121,6 ton karbondioksit salinimi uluslararasi standartlara uygun olarak hesaplanarak, yenilenebilir enerji projeleri desteklenerek karbon salinimi dengelendi.

4 Mart aksami ise, Maxx Royal Otel gala yemegi ve ödül törenine ev sahipligi yapti. 2015 yilinda en yüksek ciroya ulasan bayiler 8 farkli kategoride ödüllerini aldi. Bayilere plaketleri, Izocam Yönetim Kurulu Baskani Samir Kasem, Izocam Genel Müdürü Arif Nuri Bulut, Satis ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Fatih Öktem, Mali ve Idari Islerden Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Doruk Özcan, Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Nabi Akpinaroglu tarafindan verildi. Ödül töreninin ardindan bayiler, sesi ve performansi ile izleyenleri büyüleyen Linet’in sarkilari esliginde hafizalardan silinmeyecek güzel bir aksam geçirdiler.

Izocam Bayileri 16. Uluslararasi Bayi Toplantisinda Bulustu.