Izocam’in En Iyileri Paris’teydi.

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam’in En Iyileri Paris’teydi.

Izocam, Agustos-Kasim 2015 döneminde düzenledigi kampanya ile basarili olan bayi ve bayi müsterilerini bu yil Paris´te agirladi. 352 kisinin katilim sagladigi gezi 18-21 Mart tarihleri arasinda gerçeklesti. Bayiler heyecan dolu Paris Saint-Germain FC ve AS Monaco FC derbisini de izleme imkani yakaladi.

Agustos – Eylül – Ekim – Kasim 2015 döneminde kampanyaya dahil ürünler için belirlenen hedefe ulasan 352 Izocam bayisi ve bayi müsterisi Paris seyahatine katilmaya hak kazandi. Her yil oldugu gibi bu yil da basarili bayilerine ve bayi müsterilerine firsatlar sunan Izocam, 18-21 Mart tarihleri arasinda Paris seyahati düzenledi. Sanat dünyasinin baskenti Paris´te 3 gece 4 günlük geziye katilan bayi ve bayi müsterileri Paris´in müzelerini, harika lezzetler sunan restoranlarini, önemli tarihi noktalarini ve dogal güzelliklerini kesfetti.


19 Mart´ta Seine Nehri üzerinde muhtesem bir nehir turu yapan Izocam ayni zamanda teknede aksam yemegi gerçeklestirildi. 20 Mart günü Paris´in tarih kokan sokaklarinda gezintiye çikan bayiler ve bayi müsterileri ayrica Paris Saint-Germain FC ve AS Monaco FC derbisini de izleme firsati yakaladi.


Katilimcilarin soluksuz takip ettigi derbi 2-0 Monaco´nun üstünlügü ile sona erdi. Çekismeli geçen 90 dakika boyunca bayi ve müsteriler heyecan dolu anlar yasadi. Seyahat 21 Mart´ta sona erdi.

Izocam’in En Iyileri Paris’teydi.