Izocam Manisa’da Isi Yalitimi ve Yangin Güvenligini Anlatti

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Manisa’da Isi Yalitimi ve Yangin Güvenligini Anlatti

Izocam, Manisa Valiligi Çevre ve Sehircilik Il Müdürlügü’nde yalitim semineri düzenledi. Seminer, 16 Subat 2016 Sali günü Il Müdürlügü binasinda yer alan toplanti salonunda gerçeklesti. Isi yalitimi ve yangin güvenligi konularinda iki bölümden olusan seminere mimar ve mühendislerden olusan toplam 33 kisi katildi.

Yalitimin önemini her firsatta vurgulayan ve yalitim bilincinin artmasi için çalismalar gerçeklestiren Izocam, son olarak Manisa Valiligi Çevre ve Sehircilik Il Müdürlügü’nde isi yalitimi ve yangin güvenligi konularinda seminer verdi.

16 Subat Sali günü 09.00 – 11.30 saatleri arasinda gerçeklesen seminerin açilis konusmasini Izocam Izmir Bölge Müdürlügü’nden Devrim Güler yapti. Iki bölümden olusan seminerin ilk bölümünde Izocam Cephe Sistemleri Satis Müdürü Feza M. Hokkaci, “Sivali Dis Cephe Isi Yalitim Sistemlerinde kullanilan yalitim malzemeleri, teknik özellikleri ve uygulama esaslari” hakkinda bilgiler aktardi. Seminerin ikinci bölümünde ise Izocam Ar-Ge Uzmani Hakan Uslu, “Binalarin Yangindan Korunmasi Hakkinda Yönetmelik baglaminda yalitim malzemelerinin yanicilik siniflarinin detaylara göre irdelenmesi” hakkinda sunumunu katilimcilarla paylasti.
 

Seminere, toplamda 33 kisi katilim sagladi. Isi yalitiminin inceliklerini ögrenen Manisa Valiligi Çevre ve Sehircilik Il Müdürlügü yetkilileri ayrica yalitimin yangin güvenligindeki önemi hakkinda da farkindalik kazandi.

Izocam Manisa’da Isi Yalitimi ve Yangin Güvenligini Anlatti